2733
2734
من موقع انتخاب رشته دوست داشتم معلم بشم ولی میدونستم پرستیژ پرستاری بهتره پرستاری زدم علاقه هم داشتم ...

به نظرم از لحاظ درآمد هم بهتره

خدایا چنان کن سرانجام کار که تو خوشنود باشی و ما رستگار.میشه واسه زندگیم یه صلوات بفرستید💚

معلمی بابا . پرستار زیر دسته دکتره . از دکتر خیلی حرف باید بشنوه . لگن بگیره زیر مریض واسه دستشویی . کجاش پرستیژ داره . معلم ۳ ماه تعطیله عید تعطیله حقوق میگیره تازه تو خیابون شاگرداتو میبینی کلی کلاس داره . تاره معلمی همیشه خونه ای . پرستاری باید شب شوهرو بچه رو بزاری بری کشیک

2731
کلا زیر مجموعه پزشکی بسیارررر سخت و پیر میکنه ادمو 

دقیقا حرف دل منو زدی...من پرستارم و سخته واقعا ولی روم حساب میکنن البته معلمی جایگاه ویژه ای داره ولی کار درمانی تو زندگی روزمره فایده اش بیشتره و کاربردی تره خیلی جاها مشکل پیش بیاد میدونی چیکار کنی ولی خب استارتر درباره پرستیژ کاریش پرسیده به نظرم بستگی به دیدگاه هر شخص داره 

معنی" مخالف نظر منی ریپلای نکن "رو متوجه نمیشم😐خب اگه حرفت حقه وایسا جواب بده چرا در میری یا میتونی نظر ندی هیچکسم ریپلایت نمیکنه ... پای افکارت بمون...  صبر کن عزیز من...عه😐😐😐...والا 😑😑😑😑
چقدر خوب ممکنه بپرسم الان درامدتون چقدره؟ رسمی شدین؟ 

درامدم زیاد نییت اما فعلا راضیم اگه دنبال پولی برو پرستاری خواهر من تا 4 تومان میگیره

حتی بدی هات بخشیدنی بود💔

احتمالا معلمی    پرستار همون تزریقات چیه ک ادای دکتر رو در میاره 

ای هیچ ،برای هیچ ، برهیچ، مپیچ ...کار خوب فقط زمانی ارزشمنده که فقط برای رضای خدا و خالصانه باشه...ما باید حتی برای تک تک کلمات در فضای مجازی اون دنیا جواب پس بدیم...
معلمی بابا . پرستار زیر دسته دکتره . از دکتر خیلی حرف باید بشنوه . لگن بگیره زیر مریض واسه دستشویی . ...

چقد زشت توضیف کردی...کدوم پرستارو دیدی لگن ببره؟اون بنده خدا که اینکارو میکنه کمکی یا خدماته...بعدم هر کس در جایگاه خودش علمشو داره وگرن صبح تا شب دکتر بالا سر مریضا بود...اگر درباره چیزی اطلاع ندارین دیگرانو گمراه نکنین 

معنی" مخالف نظر منی ریپلای نکن "رو متوجه نمیشم😐خب اگه حرفت حقه وایسا جواب بده چرا در میری یا میتونی نظر ندی هیچکسم ریپلایت نمیکنه ... پای افکارت بمون...  صبر کن عزیز من...عه😐😐😐...والا 😑😑😑😑
2706