2733
2739
عنوان

حاجتدارا ،گرفتارا لطفا تشریف بیارید❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 430 بازدید | 76 پست
امیدوارم دست خیبرگشای حضرت علی گره از مشکلاتت باز کنه عزیز دلم🙏😍❤️🙏🙏

ممنونم عزیزم همچنین شماایشالاحاجت رواشی ❤

خدابهترین هارابعدازتلخ ترین تجربه هابه تومیدهدتاقدرچیزهایی که بدست اوردی رابدانی اگه دوست داشتین واسه حل مشکلاتم  یه صلوات بفرستین مرسی عشقااا😙😙❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الهی آمیین امیدوارم بحق پنج تن به زودی زود معجزه خدا رو تو زندگیتون لمس کنین الهی امین 🙏🙏❤️😍🙏🙏

انشاالله خیلی ممنون.من امروز انتقال داشتم و تو استراحتم.التماس دعا.عجب دعای قشنگی کردی برام

2731
انشاالله خیلی ممنون.من امروز انتقال داشتم و تو استراحتم.التماس دعا.عجب دعای قشنگی کردی برام

به روی چشم حتما عزیز دلم

امیدوارم بحق این شب عزیز همین امشب حاجتروا بشی که شب عرفه شب ماندگاری واست بشه عزیز دلم❤️❤️❤️❤️

خدایا شکرت❤️
توروخدا منو دعا کنین توروخدااا😭😭😭💔💔💔💔

به روی چشم عزیز دلم

امیدوارم بحق فرق شکافته حضرت علی به زودی زود دلت ناشادتون شاد بشه و خبر حاجترواییتون بهم بدین و خوشحالم کنین الهییییی آمییییین🙏😍❤️😍🙏❤️

خدایا شکرت❤️

[QUOTE=100554075]@مامانبزرگپانیذ     @فرانک20     @گیلآوا     @تنهایtanha &nb ...[/QUOTممنونم که صدام زدی خواهری!الهی به حق بسم الله الرحمن الرحیم حاجت رواشی عزیزم و دلت شاد بشه!خیلی التماس دعا دارم

میشه برا ارامشم و زندگیم یه صلوات بفرستین! ممنون
2738
سلام عزیز دلم ⁦❤️⁩🌹 میخونم 🥰 حاجتت روا و دلت آرام باشه ان شاءالله😘😘

سلام به روی ماهتون 

قبول باشه عزیز دلم

یک دنیا ممنون

امیدوارم بحق این شب عزیز خدا پای همه ی آرزوهاتون امضا کنه و حاجتروا بشین الهی آمین😍😍😍😍❤️❤️❤️❤️🙏🙏

خدایا شکرت❤️

سلام عزیزم خوندم التماس دعا 

بدا مادر شدن من دعا کنین 

با نام و یادخدا شروع میکنم.گروه بنفش 💜💜💜 قد ۱۶۸ وزن اولیه ۹۴ وزن هدف ۷۰ 💪💪💪💪من میتونم به هدفم برسم 
2706