2726

سلام عزیزان😍

🌷🌷🌷
امشب شب عرفه، شب بخشش گناهان و اجابت دعاست🙏

🌺حضرت امام جعفر صادق(ع) فرمودند: اگر کسی در ماه مبارک رمضان مورد مغفرت الهی قرار نگیرد غفران برای او نیست مگر آنکه عرفه را درک کند

امشب بخوانید
1سوره حمد
1سوره قدر
1 آیت الکرسی
3 تا توحید
7 تا صلوات
پس رأس ساعت ۲۲:۰۰ همگی با تمرکز کامل میخونیم🙏💐🙏
🙏خداوندا به حق این شب عزیز🙏

⇦به حق خط خط قرآن
⇦و به حق روح پاک محمدمصطفی(ص)

⇦هیچ خانه ایی غم دار
⇦هیچ مادری داغ دیده
⇦هیچ پدری شرمنده
⇦هیچ محتاجی ستم دیده
⇦هیچ بیماری درد دیده

⇦هیچ چشمی اشکبار ✨
⇦هیچ دستی محتاج✨
⇦هیچ دلی شکسته
⇦و هیچ خانه ایی بی نعمتت نباشه

❤️الهی آمین یا رب العالمین...❤️

عرفه بر شما و خانواده محترم مبارک

دوستان التماس دعا💐🌷🎊🍬💐🌷🎈🎊🎉
‌‎‌

خدایا شکرت❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ان شاالله راس ساعت ده ،دعای دسته جمعی .

خدایا به حرمت ملائک مقرب درگاهت ،بحق پیامبران  عظیم الشان و بحق چهارده معصوم پاکت ،این دعاها را از همه ما قبول کن و همه عزیزان را  بزودی به خواسته های قلبیشان  برسان.

آمین یا رب العالمین

🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

تاپیک نور، اینجاست💎💎       نــــــــور انتخاب نمی کند، می تابد به ذره ذره ی زندگی و بر هر چه در مسیر دارد روشنی می بخشد نور باش و ذات خویش را زیست کن…زندگیتون پر از نور الهی✨خدایا من خواهان بهترین تقدیری هستم که برای من و عزیزانم و دوستانم رقم زده ای🙏✨                                                                            زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحان ریشه است ریشه هم هرگز اسیر باد نیست زندگی چون پیچک است انتهایش می رسد پیش خدا
@kimia_t     @مسافرمنتظر ‍

مرسی عزیزم صدام زدی 

خداروشکر زود رسیدم

اینستام:                           مطالب آموزشی زیادی اونجا پست کردم میتونید استفاده کنید    من یه قانون جذبی ام.  زندگیم تو مشتمه   قانون زندگی، قانون باورهاست. بزرگان زاده نمیشوند ساخته میشوند💎                               کیمیا برای من به معنای الماسه💎کیمیا یعنی نایاب... یعنی چیزی که دست یافتنی نیست و سخت بدست میاد...باید براش تلاش کرد... خب چیزی هم که سخت بدست بیاد و کمیاب باشه؛ قطعا گرانبهاست!   پس خودمو همیشه تشبیه به یک الماس کردم و تمامه سعی ام اینه که الماس درون وجودمو بیشتر و بیشتر کشف کنم...  این گوهر رو خدا تو وجود همه ما کاشته... پس قدر گوهر زندگیتو بدون دوسته من...
ان شاالله راس ساعت ده ،دعای دسته جمعی . خدایا به حرمت ملائک مقرب درگاهت ،بحق پیامبران  عظیم ال ...

الهیییییی آمیییییین

به به چه دعای دلنشینی

امیدوارم به هر آنچه در دل داری هر چه سریعتر برسی عزیزم❤️🙏❤️❤️😍🙏🙏الهی آمین

خدایا شکرت❤️
2706