2733
2739
عنوان

خانومای وارد به بتا

92 بازدید | 15 پست

سلام دوستان من چند ماهه در اقدامم هرسری بتا میدم جواب میشه ۲ بعد ماه پیش لتروزول خوردم با امپول hcg بعدم که از دادم ۲ بود و پرییود شدم حالا اومدم مسافرت ۲۸ قراره پرییود شم دیشب حالم بد بود میخواستم امپول بزنم و دارو بخورم گفتم اول یه از بدم که یوقت ضرر نداته باشه جواب شد ۵ خودم مگم مشکوک  و فردا برم باز از بدم ولی متصدی ازمایشگاه کفت منفی دکتر اورژانس گفت مجدد ۴۸ ساعت بعد.خودم نت سرم کردم میگه اوایل بارداری میشه ۵ باشه حالا ممنون میشم نظرتون و بدونم مرسی😘

یه دختر متولد ۹۶ و یه نینی تو راهی دارم نمیدونم جنسیتش چیه🥰لطفا دعا کنید همیشه سالم باشن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم 25 به بالا مثبته .زیر اون کاملا منفیه .

دکتر گفت اون ۲۵ واسه کسایی که از موعدشون بگذره

یه دختر متولد ۹۶ و یه نینی تو راهی دارم نمیدونم جنسیتش چیه🥰لطفا دعا کنید همیشه سالم باشن
2731
دوستان یجا گفتم اذییت نشید لطفا جوابمو بدید

عزیزم امکانش هست ک مثبت باشه چون خیلی مونده ب پریودیت و ب همون اندازه هم امکانش هس ک مثبت نباشه پس دل نبند حالاشمامیتونی مجدد 48 ساعت دیگ تکرار کنی ببینی میره بالایانه

تیکر یکسالگی گل پسرمه
2740
عزیزم امکانش هست ک مثبت باشه چون خیلی مونده ب پریودیت و ب همون اندازه هم امکانش هس ک مثبت نباشه پس د ...

اره خودم میگم چون همش دو الان یکم فکرمو مشغول کرده

احتیاجی نیست اینهمه آز بدی روحیه خودتم خراب کنی ،نترسون خودتو حامله هم باشی ماه اول داروها زیاد روش ...

انقد استرس دارم