2733
2734
عنوان

شما از این دو تا خونه کدومو میپسندین؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1793 بازدید | 165 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

با اجازه استارتر

دوستان منم میشه راهنمایی کنید؟

پول پیش کم داریم 

خونه با اجاره بالا و راه دور بریم بهتره اما بتونیم یه ماشین بخریم؟

یا

ماشین نخریم و بزاریم رو پول پیش خونه و اجاره کمتر بدیم؟؟

منم تو این موندم

من یک مامان و همسر شاد، مهربون و خوش اندام هستم که میخوام دنیا رو مجبور کنم به کام من و همسر و پسرم بچرخه🧡🧡🧡خدایا متشکرم بابت همه چیز و دستم رو از الان به بعد، محکم‌تر بگیر و برو تا بریم😘😍😁
يكي از اقوام طبقه سوم خونه خريد بدون آسانسور  قسم ميخورد دستهاش درازتر شده از بس وسيله برده با ...

:)))

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید

راستش بدون آسانسور سخته.

منم دو سال میش سر دو راهی که تو گیر کردی گیر کرده بودم.

اومدم خونه بزرگ و پایین شهر و نزدیک مادرم.

ولی خیلی اشتباه کردم. اگر الان بود خونه کوچک بالاشهر رو انتخاب میکردم.

بازم بگرد شاید آسانسور دار پیدا کردی.

البته ما نباید ماشین میفروختیم. بدون ماشین و با بچه خیلی سخت میشه. دیگه ماشین خریدن هم خیلی خیلی سخت شده....

سه چهار تا اپلیکیشن هست.اونا رو نصب کن بگرد.توشون صد در صد موردای خوب زیاده.

دیگه الان مثل قدیما نیس که مردم خونه میخوان،برن املاکیا رو بگردن.

اونا رو بگرد تو خونه ،پیدا کن.یادداشت کن.خصوصیاتشونو .هر کدوم اکی بود برید از نزدیک ببینید

ماشینو میتونید بعدا بخرید ولی خونه رو رفتید توش نشستید به سختی میشه عوض کرد من ساختمونم 75 همش میگم اگه 10 متر بزرگتر بود باز کلی راحتر بودم اولی انقد کوچیکه که سرسال پشیمون میشی حالا 45 دقیقه با مامانت فاصله داشته باش طوری نمیشه من باشم قطعا دومی بدون اسانسور باشه حالا که جونیم 4 تا پله چیزی نیست 

لطفا لایک نکنید ، لایک نکنیددددد آفرین لایک نکنید🙃
2706