2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

دکتر مجتبی صفار هرندی.  صدا و سیما هم خیلی میاد شاید بشناسیش.  هم کارش عالیه هم قیمت منصفانه.  من خودم پیشش کامپوزیت انجام دادم 

بهانه های دلتو بسپار به دست های خدا ....هوای غم هاتو داره خدای خوب عاشقا....
دکتر مجتبی صفار هرندی.  صدا و سیما هم خیلی میاد شاید بشناسیش.  هم کارش عالیه هم قیمت منصفا ...

عزیزم دوتا ادرس زده شریعتیو انقلاب شما کدوم رفتی واینکه چقدر شد هزینتون ببخشید

عزیزم دوتا ادرس زده شریعتیو انقلاب شما کدوم رفتی واینکه چقدر شد هزینتون ببخشید

من شریعتی رفتم ولی فرقی نمیکنه هرکدوم مسیرت راحتتر هست میتونی بری. من پارسال 8 تا دندون بالام رو کامپوزیت کردم واحدی 400 تومن . اگه دوست داشتی کارش هم ببینی عکس دندونام رو بگو برات بفرستم  

من شریعتی رفتم ولی فرقی نمیکنه هرکدوم مسیرت راحتتر هست میتونی بری. من پارسال 8 تا دندون بالام رو کام ...

اکه لطف کنی که واقعا سپاسگذارم چون ترس دارم ولی میخام بدونم خودشون انجام میدن یا شاگرداش واینکه نوبت دهیش  احتمالا سخته نه؟ممکنه بخاطر شلوغی عجله ای کار کنه جواب سوالاتو نده؟

2738

نه اصلن اینطور نیست خودشون کار انجام میدن.  نوبت دهی هم باید برید مشاوره دیگه بعد بگین عجله دارم بهتر وقت میدن 

مبارکه عزیزم 😍منم میرم پیششمیام تعریف میکنم تو اینستاش اگه دیده باشی بهنوش طباطبایی مشتریشه من که نمیدونم لیمینیت بهتره یا کامپوزیت از خودش میپرسم مرسی وقت گزاشتی ایشالا تغییر رنگ نده و همیشه خوب بمونه برات 

2706