2737
2739

بچه ها خیلی حالم بده....چند روزه تمام وجودممممم به لرزه افتاده...قلبم تند میزنه...

تموممممم روزا و لحظه هایی که توی این پنج سال شش سال مادرشوهرم هرکاری کرده چند روزه میاد جلو چشمم..تموم حرفاش...هی تو ذهنم مرور میکنم حواب میدم..

😊😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اومدم بگم الهییییی آمییییییین به همراه مادرشوهر من

لطفآ ۴تا صلوات بدین به این نیت....    ۳تا واسه بارداری ۳تا از دوستهای نی نی سایتیم   /    یکی واسه زنِ پسرعمویِ شوهرم که چند روز پیش توی چهارماهگی سقط کرد😔😔
2738

مثل من نشو استارتر....ناراحتی اعصاب و روان گرفتم....خودتو سرگرم کن ب هر طریقی

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  
دلم میخواد مقابلم باشه..انقدر داد بزنم...فریاد بزنم..حرفامو بزنم..حتی دلم میخواد چندتا بخوابونم در گ ...

چرا اخه؟مگ چیکارکرده؟💜💚

گاهی "هیچکس" را نداشتـه باشی بهتـر است...            باور کن بعضیـها تنهاترت میکننـد...  

الان اینجوری میکنی چی میشه؟! 

مادر شوهرت خوش و خرم میچرخه تو بااین فکروخیال مریض میشی ام اس میگیری خدای نکرده بعد میشه تو نه یکی دیگ 

به خودت رحم کن یا یاد بگیر هر کاری کرد جوابشو بده یا اصلا محلش نده حسابش نکن

مردم دنبال یه راه حلن ک از مشکلاتشون فرار کنن و بهش فکر نکن و از انرژی منفی دور بشن  تا آرامش داشته باشن بعد تو نشستی خاطرات بد ۵ سال پیشو مرور میکنی !!!!بیخیال بابا 

یکی توی دلمه 😍فرق داره با همه ♥️

جواب خانواده شوهرو باید همون لحظه بدی که عقده نشه واسه ادم و هی تو ذهنت جوابشونو بدی

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام
خدا ازشون نگذره، من واگذارش کردم به خدا، خدا خودش سایه اشو از زندگیمون برداره

منم فقططط یخدا سپردم...خیلی نامرد و بی وجدان...

نمیدونی چقدررر حالم بده...توی ذهنم پر از حرفه و ..

😊😊
2706