2737
2739
عنوان

بچه ها برای بلوغ زود رس دختران

| مشاهده متن کامل بحث + 17170 بازدید | 454 پست
دختر من‌۷ سالشه عکس از مچ دستش گرفتیم گفت سن استخوانی ۱۱ است آزمایش هورمونی هم داد دکتر گفت بلوغ سرو ...

سلام  برا من دکتر اصلا نه عکس نوشت نه ازمایش تشخیص داد باید امپول بزنه 3 ماه یکبار تا دوسالم باید بزنه

بنظرم تمام كاربراي سايت ك زياد انلاين هستن تنهايي عميقي دارن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام

من دخترم آذر ۸۷ هست.

دوماه پیش پریود شد یهووویی.

خیلی ترسیدم بردمش دکتر.خواست آمپول بده که عقب بیفته ولی چون خودم تنبلی تخمدان دارم ؛ترسیدم.

قدش ۱۵۴ بود   و کلسیم و....داد.

این ماه هم باز پریود شد.

بنظر شما  قدش چقدر دیگه بلند میشه؟

😍خدایا خیلی دوستت دارم😍
سلام من دخترم آذر ۸۷ هست. دوماه پیش پریود شد یهووویی. خیلی ترسیدم بردمش دکتر.خواست آمپول بده که ع ...

راستش نمیدونم من   ولی نسبتا قد دخترت خوبه  البته اینکه میگی پریود شده دیگه ممکنه 3 یا 4سانت بلند بشه 

من دختر متولد88  و قدش 133 بودگفت احتمالا 156 میشه😞 برا همین امپول و زدم    راستش فکر نکنم به تنبلی تخمدان شما ربطی داشته باشه   من از چند تا دکتر مشورت گرفتم گفتن امپول واستفاده کن   من اگه دخترم 160 تا هم بشه راصیم خودم 160 وباباش 180  

2728

سلام

ببخشید کسایی که امپول تاخیر پریود میزنن باید همزمان از امپول رشد هم استفاده کنن؟

الان شما راضی هستید

قد دخترتون چقدر بلند تر شده؟

دخترم ده سالشه و ۱۳۶هست و من فکرم درگیر پریود هست

نظرات من صرفا برای صاحب تاپیک میباشد،ریپلای انسانهای بدون مغز یا متعصب  رامشاهده نکرده و پاسخ نمیدهم😊
سلام ببخشید کسایی که امپول تاخیر پریود میزنن باید همزمان از امپول رشد هم استفاده کنن؟ الان شما ...

لوزما نه 

همه  از امپول رشد استفاده نمیکنن .

دکتر ما که گفت باید استفاده کنه ولی ما قبولدنکردیم 

دودفعه بیشتر امپول نزده نتیجه رو نمیدونم دقیقا دخترت هم قد وهم سن دختر منه 

پیش متخصص غدد ببر دیگه هرچی دکترش گفت

لوزما نه  همه  از امپول رشد استفاده نمیکنن . دکتر ما که گفت باید استفاده کنه ولی ما قبول ...

دخترم پریود نشده

موی زاید کم داره

و سینه سفت نشده

کمی برجسته هست  و نمیدونم  همونه یا نه

قبلا متخصص بردم وزن استخوانی یه سال کمتر نشون داده

نظرات من صرفا برای صاحب تاپیک میباشد،ریپلای انسانهای بدون مغز یا متعصب  رامشاهده نکرده و پاسخ نمیدهم😊
2738
دخترم پریود نشده موی زاید کم داره و سینه سفت نشده کمی برجسته هست  و نمیدونم  همونه یا ن ...

هنوز به بلوع وارد نشده دکتر به ما گفت جوش زدن وبوی عرق وموی زاید علایم بلوغ نیست  همون سفت شدن سینه بیشتر علامت بلوغ

بچه ها دکتر نمیشناسین  با چند تا دکتر مشورت کنم

تغذیه شو خوب کن . کلسیم و زینک و ویتامین ها ی دیگه شو تامین کن . ورزش زیاد بکنه والیبال ژیمناستیک و ورزش های کششی هم قدش بلند میشه هم دیرتر پریود میشه . دستکاری تو بلوغ کار درستی نیست . لباس های چسبان و رنگ های تحریک برانگیز نگیر براش فیلم ها ی مناسب سنش ببینه .

البته  الان برا دخترم ازمایش خون وسونو گراعفی از رحم  نوشت

سلام شما از این امپولهایی که زدین نتیجه گرفتین قد دخترتون الان بلند تر شده یا نه. جوانه زدن سینه از چه سنی نشانه بلوغ زودرس؟؟ ممنون میشم جواب بدین

سلام شما از این امپولهایی که زدین نتیجه گرفتین قد دخترتون الان بلند تر شده یا نه. جوانه زدن سینه از ...

سلام امپولها برای رشد قد نیست دکتر تاکیدم کرد بهم که اصلا تاثیری روی ثد نداره فقط جلوی پریود شدن ومیگیره ولی بقیه ی علایم بلوغ هست

اگه جوانه سینه  زیر 9 سال باشه علامت بلوغ زودرسه از 9 سالگی رو طبیعی میدونن 

وبیشتر دخترا الان در 11 سالگی بلوغ میشن

سلام امپولها برای رشد قد نیست دکتر تاکیدم کرد بهم که اصلا تاثیری روی ثد نداره فقط جلوی پریود شدن ومی ...

سلام عزیزم... میشه بگی الان قد دخترت چه قدره؟ 

چون من هم دخترم متولد مرداد ۸۸ علائم بلوغ رو داره با قد ۱۴۵ اگه پریود بشه واقعا نگرانم دیگه قد نکشه.

اون که رفته دیگه هیچ وقت نمیاد...
2706