2737
2739
عنوان

جیگرم کبابه دارم واسه زن داییمو عروس داییم از سر درد دارم میمیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1908 بازدید | 85 پست
عزیزم خدا بهتون صبر بده. ..... همین چندروز پیش دخترمو بردیم مثلا بیمارستان خصوصی کودکان طالقانی که ج ...

بی سوادا اخه مگه مجبورید دیگه وقتی بلد نیستید کار انجام بدید دیگه هر چقدرم ببری دندون درست کنی واسه اون طفلی مگه دندون خودشون میشه خدا ازشون نگذره دهن بچه رو خالی کردن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اره اخرالزمان جوون مرگ زیادمیشه  پارسال مابرادرسی سالموونوه خالم که هجده سالش بودبه فاصله سه م ...

😔 

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️
امبولی خیلی بده خدا رحمتش کنه منم یکی از اقواممون امبولی کرد فوت گرد خدا صبرتون بده اونم جون بود

ممنون گلم ,خدا رفتگان شما رو هم بیامرزه

آره بابایه منم جوان بود حتی بعد عمل میگفتن تشنش بود آب خواست ولی

آموزش بورسبه صورت مبتدی و با زبان ساده در این کانال لینک:navasanbazrexa@ همراه با تحلیل

والله زن داداش من تو بیمارستان آخرای عمرش بود التماس می کرد برای پتدین، دریغ می کردند ازش. معمولا برای داروهای مسکن خیلی دست ودلشون می لرزه! ولی همیشه هم اینطوری نیست که خصوصی بهتر از دولتی باشه: والله پارسیان دیگه می دونستند کاری نمیشه کرد براش درست بهش رسیدگی نمی کردند. بعد بردیمش مدرس تو سعادت آباد خیلی توجهشون بیشتر بود!

2740
مخصوصا پرستارای اتاق زایمان خیلی وحشین خدا لعنتشون کنه انشالله .. تک و توک پرستار مهربون پیدا میشه . ...

خدا لعنت کنه هر چی دکتر و پرستار بی کفایت و نالایق رو که با جون بنده های خدا بازی میکنن. ..... من سابقه سزارین توی بیمارستان بابک داشتم. ... دکترم چون اونجا عمل میکرد نامه نوشت برای بستری. .... پنج سال پیش یک میلیون و هشتصد تومن پرداخت کردم ولی پرستار میگفت باید از زیر معاینه ت کنم ببینم آمادگی سزارین داری ؟ گفتم دکترم همین نیم ساعت پیش گفت برو بستری شو بیام عملت کنم من نمیزارم معاینه م کنی. ..... پرستاره هم کفت انقدر بمون اینجا تا فردا درد بکش و از اتاق رفت بیرون و به دکترم زنگ زده بود و دکترم گفته بود نیازی نیس ببرید اماده کنید برای جراحی. ..... خلاصه که خدا هیچکسو بیمار نکنه که گیر همچین آدمایی نیفتیم