2737
2739

امروز 11 روزه و من همچنان لکه بینی دارم اصلا مقدار و رنگش تعییر نکرده 

لطفا برای سلامتی پسرم یه دونه صلوات بفرستین☺💚

چند هفته بودی سقط کردی؟من ۱۹هفته سقط کردم بیشتر از چهل رو خونریزی داشتم .آخرش قرص کمر خوردم قطع شد می‌دونی چیه قرص کمر؟

خدای من ممنونم که بهم لطف کردی که مادر بشم . خدایا به همه منتظرا کمک کن خودت می‌دونی انتظار چقدر سخته.دوستان مهربونم اگه دوست داشتین یه صلوات بدین من بچه ام سالم بغل کنم.التماس دعا
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

معمولا لكه بيني تا دو هفته هست و خودش قطع ميشه بعد از ٤٠ روز هم دوباره پريود ميشي. من تو هفته ١١ سقط كردم كورتاژ كردم همين جوري كه گفتم بود. غذا هاي سالم و مقوي و مغز پسته و بادام و گردو. 

آخی خیلی ناراحت شدم. علت سقط چی بود؟ کورتاژ کردی؟

علتش نامشخص بود.تو شکمم مرده بود.نه کورتاژ نکردم دیگه بعد ش هم باردار نشدم

خدای من ممنونم که بهم لطف کردی که مادر بشم . خدایا به همه منتظرا کمک کن خودت می‌دونی انتظار چقدر سخته.دوستان مهربونم اگه دوست داشتین یه صلوات بدین من بچه ام سالم بغل کنم.التماس دعا
2740
ای خدا. ایشالله هر وقت دوست داشتی باردار شی.

ممنون م دعا کن برام

معمولا لكه بيني تا دو هفته هست و خودش قطع ميشه بعد از ٤٠ روز هم دوباره پريود ميشي. من تو هفته ١١ سقط ...

من 9 هفنه سقط کردم و کورتاژ شدم ...امید خدا

لطفا برای سلامتی پسرم یه دونه صلوات بفرستین☺💚
9 هفته، نه نمیدونم چیه

تو عطاری هست میذاری رو گاز ترک میخوره پوستشو می‌کنی توشو پودر می‌کنی یه قاشق مرباخوری می‌ریزی تو آب ،شیر،یاهر چی که دوست داری چند روز استفاده کنی لکه بینی قطع میشه تو کاچی هم میتونی بریزی خیلی چیز خوبیه