2733
2734
عنوان

کیا شاغل اند؟؟؟

415 بازدید | 27 پست

صبحتون بخیر....

جالب میشه که شوهر مرخصی داده باشن بعدخانوم صبح زود پاشه بره...تازه میفهمی اون طفلکیا چی می کشن😜آقامون بخواب بخواب.من باید بروم😄😄😄

من معلم هنرم😊😊توآموزشگاه تدریس دارم....

💚||•بیا و ایوان دلم را چراغانی کن•||💚

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738
بنظر من تا کار نری و صبح زود بیدار نشی قدر روزای تعطیل و استراحت و سفر و اینا را نداری. من که ساعت ک ...

منم دوست دارم.خوبه.چیه اخه ادم همش بشینه توخونه.اینجوری از خودت کار کشیدی.من کلا روزایی که میرم تدریس یا ورزش خیلی خیلی سرحال تر از روزای عادی ام.هرچندکه صبح زودبیدارمیشم و خواب نازو میزنم تو گوشش😄😂

زنانگی نکردم هیچ وقت.هم خودم هم خواهرم همیشه مثل مرد کار کردیم

خب تجربه کن.چیز عجیب و سختی نیست.منم تاقبل از ازدواج یه دختر جوون بودم که حتی یه کفش پاشنه بلندهم نداشتم.یامشغول درس خوندن بود یا کارکردن.از هفده سالگی تدریس کردم و مشغول بودم.باهرآدمی هم که توفکر کنی کارکردم . خوب . بد . هرجور آدمی هم به پستم خورده . یه وقتایی یادم میرفت دخترم و باید لطافت داشته باشم انقدر که درگیر کار بودم و مجبور بودم دنبال حقم باشم....

براهمین بعد از ازدواج تازه فهمیدم زن باید چجوری باشه....خیلی تلاش کردم . و شد . هیچیت نیست . زنانگی تو وجود هر زنی هست. فقط کافیه بیاریش بیرون و رو کنیش☺☺☺☺💝💝😊😊😊😍😍😍🌟🌟

زنانگی نکردم هیچ وقت.هم خودم هم خواهرم همیشه مثل مرد کار کردیم

جودی جان کار جوهر انسانه. 

من خودم وقتی سفارش کار دارم انقدر سرحالم حتی شب دیر بخابم و خسته باشم صبح با اشتیاق پا میشم

ولی وقتایی که ندارم انقدر عبوسم انگار دنیام داره به اخر میرسه

She is everything I ever wanted.... 
خب تجربه کن.چیز عجیب و سختی نیست.منم تاقبل از ازدواج یه دختر جوون بودم که حتی یه کفش پاشنه بلندهم ند ...

منم از ۲۱ سالگی کار کردم ولی واقعا یه وقتایی احساس میکنم زیادی به خودم فشار آوردم.البته از زمانی که بچه دار شدم کارمو سبک تر کردم 

2706