2737
2734
خيلي خوبه. حداقل اگ كمكي كنارمون باشه خوبه. اما براي ما فعلا ك كسي كمكي نكرده

من مخالف بودم ک پدرشوهرم پول بده.تازه خونه خریده بودیم ماشین هم داشتیم اما شوهر زیاده خواهم رف بهش گف پسرتم کمک کن بهم منم کلی دعوا کردم ک چرا باید پول بگیری ازش خداخدا میکردم نده پول رو اما داد..شوهرمم رفت ماشین صفر گرفت .من کلا دوس دارم ادم روپای خودش وایسه همینکه پدر من جهازنو داده پدر شوهرمم کل هزینه عروسی رو داد بسه دیگه

میشکنم در خود..و تو حتی نمی آیی خرده های مرا جمع کنی..من تو را فریاد میکشم و تو سکوت را میپسندی...در میان همهمه ی این روزها ،چونان حشره ای کوچک اسیر باتلاق غم ها شده ام و مرا یارای بیرون کشیدنم نیست...این روزها ،ثانیه هایم چونان مردابی ست ک زندگی را یادش رفته است..دلم یک زندگی عمیق میخواهد نه زنده بودن محض..این روزها هرکسی جز تو مرا خوشحال می کند و من فراموش میکنم که دردی عظیم در خانه ی دلم آشیان کرده..و فراموش میکنم ک من یک زن هستم و تو خواهان زنانگی...درست زمانی که میدانم تو درمیان مردانگی های روزگار نامردترین مردانی....
من مخالف بودم ک پدرشوهرم پول بده.تازه خونه خریده بودیم ماشین هم داشتیم اما شوهر زیاده خواهم رف بهش گ ...

اره درسته.  اما با اوضاع الان واقعا خريد ماشين هم يه معضله.   البته من خودمم اينطور دوست ندارم كه يه پولي بده وفكر ميكنم يه جور مديونشون ميشيم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره درسته.  اما با اوضاع الان واقعا خريد ماشين هم يه معضله.   البته من خودمم اينطور دوست ن ...

اره خب اخه ما ماشین داشتیم با اون پول فقط ماشینمون رو فروخت صفرشو خرید..اره ادم مدیون میشه ولی پدرشوهرم به برادرشوهرم چن سال پیش کمک کردخ بود شوهرمم گف خب منم میگیرم.مادرشوهرم نا مادریشونه شوهرم گفت من نگیرم انگار نامادریم میخواد بخوره

میشکنم در خود..و تو حتی نمی آیی خرده های مرا جمع کنی..من تو را فریاد میکشم و تو سکوت را میپسندی...در میان همهمه ی این روزها ،چونان حشره ای کوچک اسیر باتلاق غم ها شده ام و مرا یارای بیرون کشیدنم نیست...این روزها ،ثانیه هایم چونان مردابی ست ک زندگی را یادش رفته است..دلم یک زندگی عمیق میخواهد نه زنده بودن محض..این روزها هرکسی جز تو مرا خوشحال می کند و من فراموش میکنم که دردی عظیم در خانه ی دلم آشیان کرده..و فراموش میکنم ک من یک زن هستم و تو خواهان زنانگی...درست زمانی که میدانم تو درمیان مردانگی های روزگار نامردترین مردانی....

به ما هم دو ماه یکبار حقوق میدن نه اینکه دو ماهو با هم بدن حقوق یک ماهو  بعد از دو ماه میدن 😞 بالاخره ما هم برای زندگیمون برنامه ریزی کرده بودیم که میتونیم هر ماه فلان مبلغو قسط بدیم ولی الان همه چیز به هم خورده نمیتونیم قسطها رو بدیم مجبور شذم تا خالا طلا بفروشم برای قسطها 

واقعا خاک تو سرشون فکر میکنم دیگه آینده ای نداریم و تمامش  دود. شده  هیچ کاری نمیتونیم برای بچه هامون انجام بدیم   من موندم پدر و مادرمامون چه خوب هم خرج داشگاه آزاد داذن هم جهیزیه  و... ولی ما نمیتونیم درست به تغذیه شون برسیم

2728