2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منم شوهرم درامدش کمه ولی خدارو شکر هنوز شب گشنه نخوابیدیم خدا یه جوری روزی رسونده

فقط باید گفت به باعث وبانی همه ی این بی پولی ها ونداری ها لعنت هزاران باااددد

خدایا مواظب عزیزانم باش🙏

من همسرم کارمنده تقریبا دو و سیصد میگیره خودمم کارمندم همین اندازه حقوق میگیرم ولی ب سختی میرسونیم.تازه برا خرید ماشینمون پدرشوهرم بیست ملیون کمک کرد

میشکنم در خود..و تو حتی نمی آیی خرده های مرا جمع کنی..من تو را فریاد میکشم و تو سکوت را میپسندی...در میان همهمه ی این روزها ،چونان حشره ای کوچک اسیر باتلاق غم ها شده ام و مرا یارای بیرون کشیدنم نیست...این روزها ،ثانیه هایم چونان مردابی ست ک زندگی را یادش رفته است..دلم یک زندگی عمیق میخواهد نه زنده بودن محض..این روزها هرکسی جز تو مرا خوشحال می کند و من فراموش میکنم که دردی عظیم در خانه ی دلم آشیان کرده..و فراموش میکنم ک من یک زن هستم و تو خواهان زنانگی...درست زمانی که میدانم تو درمیان مردانگی های روزگار نامردترین مردانی....
2738
مستأجرید ؟ بازم حقوقشون کم نیست به نسبت خیلیا خدا بدونه با عاقبت اونایی مه ملت رو به این روز انداخ ...

نه عزيزم. مستاجر نيستيم. اما ماهي يه تومن قسط خونه ميديم. 

سلام  عزیزم .منم شوهرم  ماهی دو و سیصد میگیره که یکو شیشصد رو قسط میدیم 😆یه بچه دوساله و یه تو راهی دارم .ولی همیشه روزی دهنده اطمینان کامل دارم  خداروسکر تا حالا زندگیم لنگ نمونده .شما هم اگر همیشه به خدا توکل داشته باشی رزقت با برکت میشه 

دختر زمستانم ......منو یک روز ابری 😍😍😍😍
به سختی عزیزم فعلا مجبوریم تحمل کنیم تا ببینیم جواد و دونالد باهم کنار میان یا نه

واقعا همين طوره. ولي همين الانم من ميبينم اونايي ك شغل ازاد دارن باز كلي مشكلاتشون كمتره

ما با حقوق کمتر هم داریم زندگی میکنم، نه مسافرت نیریم نه خرید سال تا سال هم خرید نمیریم واقعا  خیلی اذیت میشیم، خوبه که بچه ندارم وگرنه جواب اون طفلک رو چی میخواستم بدم، یه عالمه قرض خدا اون بالاسری ها رو لعنت کنه خیلی سخت میگذره 

سلام  عزیزم .منم شوهرم  ماهی دو و سیصد میگیره که یکو شیشصد رو قسط میدیم 😆یه بچه دوساله و ...

اره. منم بخدا تا الان با توكل به خدا تونستم تا اينجا برسم. اما بعضي وقتا كم ميارم. 

اخه بچه ها گناه دارن.  وقتي ميبينم نميرسم ميوه واجيل وچيزايي كه نيازشون هست رو بگيرم بيشتر دلم ميگيره

واقعا همين طوره. ولي همين الانم من ميبينم اونايي ك شغل ازاد دارن باز كلي مشكلاتشون كمتره

نه بابا همه شغلای آزادم گرفتار شدن شوهر خودم پخش مواد غذایی داره ولی اصلا مغازه ها و سوپر مارکتا خرید نمیکنن میگن مردم نمیتونن خرید کنن ماهم خرید نداریم

ما با حقوق کمتر هم داریم زندگی میکنم، نه مسافرت نیریم نه خرید سال تا سال هم خرید نمیریم واقعا  ...

آخي. عزيزم. خدا بزرگه. ولي واقعا زندگي سخت شده. بعضي وقتا دخترام ازم چيزي ميخوان. ميگم الان بهش نياز نداري دخترم. 

دختر كوچيكم ميگه مامان ما پول نداريم😔

2706