2733
2734
عنوان

حق بامن نیست؟؟

136 بازدید | 15 پست

موهام فوق العاده مشکی باتارهای ضخیم و خوش حالت

شوهرم میگه مشکی خزشده رنگی شیکتره

برای اولین بار به حرفش گوش نکردم وموهامو ازجایی ک دورنگ شده بود رفتم کوتاه کردم تامشکی بشه.ازدورنگ شدن موهام ومداوم رنگ زدن ورنگ ب رنگ کردن بیزارشدم.

حق بامن نیست؟؟

اول خدا بعد بچهام بعدبچهام بعدبچهام بعدمادرم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اگر میدونی شوهرت خیلی رنگ مو خوشش میاد و برات مقدوره رنگ کن . یک رنگی ک خودت هم دوست داری

اجازه ندهید ذهنتان به بهانه ناراحتی فعلی تان از شما یک مظلوم و قربانی بسازد. احساس تاسف برای خود و بازگویی ماجراها برای دیگران،شما را در چرخه تکرار،اسیر نگه می دارد… #عزت_نفس
2740
خب شوهرت دوس داره رنگ كني تنوع بدي خوشش مياد چرا مقاومت ميكني 😂

آخه آبجی های خودش ازبس رنگ به رنگ کردن هنوز ۳۰سالشونه اما موهاشون خاکستری شده

موی خودته ..ولی خواست و نظر همسرتم در نظر بگیر موت ک رشد میکرد بخاطر خواست اون رنگ میکردی

اوهوم ازین نظر همسر هرقدربگی حق داره اما آدم خودش یبارم هوس مشکی میکنه چقدر موهام خوش حالت ترشده بدون رنگ ودکلره

آخه آبجی های خودش ازبس رنگ به رنگ کردن هنوز ۳۰سالشونه اما موهاشون خاکستری شده

وقتي دوس داره رنگ كني ازش پول بگير برو بهترين ارايشگاه رنگ مو خوب بزنه برات ك موهات اسيب نبينه.به موهات حسابي برس ك خراب نشن. اگه پول اينارو داد برو انجام بده

اگه نه ك بگو بهش ببخشيد من موهامو خراب نميكنم با رنگ مو و دكلره هاي داغون.تامام

اگر میدونی شوهرت خیلی رنگ مو خوشش میاد و برات مقدوره رنگ کن . یک رنگی ک خودت هم دوست داری

مشکی رو بی نهایت دوست دارم اینبار به حرف دا خودم کردم

2706