2737
2734

سلام دوستان

من ۹ ماهه بچه دوممو دنیا آوردم تا ۶ ماهگیش به خاطر شیردهی پریود نشدم، بعد از اون اما خونریزیم قطع نمیشه. البته فقط ماه اول منظم بود پریودم از ماه بعدش که پری شدم تو فاصله ی بین دو پریودم لکه بینی و بعضی روزا هم خونریزی خیلی کم دارم، هم شیر خودمو میدم به پسرم هم شیرخشک. دیگه خسته شدم. کسی بوده مثل من باشه؟؟؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
شاید بخاطر شیردهیه

اتفاقا دکتر گفت احتمالا به خاطر شیردهیه و یه ماما بهم گفت چون هم شیر خودتو میدی هم شیرخشک هورمونات نامنظم ترشح میشه. اینم بگم دکتر زنان گفت دیان بخور ولی چون خیلی از عوارض این قرصا میترسم نخوردم، خودشم گفت اگه خیلی میترسی نخور شاید بدنت خودش درست بشه. ولی میخواستم ببینم کسی بوده تجربه ی اینچنینی داشته باشه و چیکار کرده؟ 

عزیزم مشکلی نداره چون تا یه مدت بعدش طبیعیه ..ولی اگه نگرانین به پزشک مراجعه کنین

عزیزم تو پست های بعدیم توضیح دادم دکترم رفتم، امیدوارم طبیعی باشه واقعا، آخه فقط لکه بینی نیست، مثلا دو روز لکه، بعد دو روز خونریزی خیلی کم بعدش دو روز پاکم و دوباره این چرخه ادامه داره تا پریود بعدی😔

2738
دارو نداد بلاخره باید دکتر یه راهی بهت نشون بده

چرا دیان داد اما چون از عوارضش ترسیدم نخریدم، البته خودشم گفت اگه خیلی میترسی نخور😐 

البته دیان هم خارجیشو پیدا نکردم بیشتر واسه همین منصرف شدم

چرا دیان داد اما چون از عوارضش ترسیدم نخریدم، البته خودشم گفت اگه خیلی میترسی نخور😐  البته دی ...

سلام ببخشید شما اخر چیشد چیکار کردین دقیقا منم عین شماست مشکلم از ماه دوم پریودی هی لکه بینی دارم بین دو قاعدگی