2733
2739

من الان پنج ماه از زایمانم میگذره، تا هشتاد روز خونریزی مستمر داشتم بعدش قطع شد دیگه پریود نشدم. حالا میخواستم ببینم امکان بارداری وجود داره وقتی پریود نمیشم؟

قرص اورژانسی هم مصرفش رو شیردهی تاثیر داره یا نه؟ البته جلوگیری داریم 🙈ولی خب میگم یوقت شاید خیلی کارآمد نباشه. بنظرتون قرص اورژانسی شیرمو کم میکنه؟ تا فردا عصر به دکتر دسترسی ندارم . اگه میشه کمکم کنید

💖 لبیک یا خامنه ای، لبیک یا حسین است. 💖

قرص رو بخور چاره ای نیس

آدمها را مهم نکنید.همانطور که زیرشان را خط میکشیدبه آنها نشان دهید که بلدید دورشان را هم خط بکشید.آدم ها که مهم شوند دیگر به چشمشان ریز میرسیدبه آنها یادآوری کنید که این خودِ شما بودید که آنها را واردِ عرصه کرده اید تا خودکارهای قرمزتان جوهر دارندشروع کنید خیلی ها را باید پر رنگ تر خط بزنید.(دوست عزیز من ممکنه نظرم باهات فرق کنه ولی دشمنت نیستم. بهم احترام بزاریم در کنار تفاوت عقاید. بهم عشق بدیم دنیا قشنگ تر میشه😘😘😘😘) 

ببخشید روم نمیشه درست بپرسم. توی دوران شیردهی مصرف قرص اورژانسی مجاز هست ؟ کسی تجربه ای داره؟ ما جلوگیری با کا... 🙈 داریم ولی خب من باز میترسم چون من پریود نمیشم میگم یوقت دوباره حامله نشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ببخشید روم نمیشه درست بپرسم. توی دوران شیردهی مصرف قرص اورژانسی مجاز هست ؟ کسی تجربه ای داره؟ ما جلو ...

خب اگه با کاندو م جلوگیری داری مریضی میخای قرص بخوری.من الان نه ماهه زایمان‌کردم‌ هنوز پریود نشدم

آدمها را مهم نکنید.همانطور که زیرشان را خط میکشیدبه آنها نشان دهید که بلدید دورشان را هم خط بکشید.آدم ها که مهم شوند دیگر به چشمشان ریز میرسیدبه آنها یادآوری کنید که این خودِ شما بودید که آنها را واردِ عرصه کرده اید تا خودکارهای قرمزتان جوهر دارندشروع کنید خیلی ها را باید پر رنگ تر خط بزنید.(دوست عزیز من ممکنه نظرم باهات فرق کنه ولی دشمنت نیستم. بهم احترام بزاریم در کنار تفاوت عقاید. بهم عشق بدیم دنیا قشنگ تر میشه😘😘😘😘) 
وا چ ترسیه اخه، پس باید هرماه هرماه همین ترسو داشته باشی دیگه نمیشه که هرماه اورژانسی بخوری خیلی م ...

من دکترم بهم قرص نداد. گفت رو شیرت تاثیر می‌ذاره . حالا نمی‌دونم چی بخورم؟ پریود هم نمیشم میگم یوقت یهویی پیش نیاد.

2738
خب اگه با کاندو م جلوگیری داری مریضی میخای قرص بخوری.من الان نه ماهه زایمان‌کردم‌ هنوز پریود نشدم

خب میگم یوقت نشتی نداشته باشه 🙈 چکار کنم؟! کاش لااقل پریود میشدم . اگه پریود نشیم امکان حاملگی هست؟

من پریود شدم بعدا بهم این قرصو داد بعد اونم 9ماهه ب بچم شیر میدم مشکلی نبوده.

دیگه از جلوگیری مطمئنی ترس چی داری خودتو اینجوری مریض میکنی، با کاندوم دیگه اتفاقی نمیوفته

وا چ ترسیه اخه، پس باید هرماه هرماه همین ترسو داشته باشی دیگه نمیشه که هرماه اورژانسی بخوری خیلی م ...

تا این دو سالش بشه من همینطور خون به جیگرم. چون بچه م فقط شیر خودمو میخوره . شیرم هم کمه. دکتر اطفال هم گفت شیر خشک ندم بهش. 

من پریود شدم بعدا بهم این قرصو داد بعد اونم 9ماهه ب بچم شیر میدم مشکلی نبوده. دیگه از جلوگیری مطمئن ...

خدا کنه . قرص لااقل ضریب اطمینانش بیشتره. چه قرصی داد بهتون؟ اسمش رو محبت می‌کنید بگین؟

تا این دو سالش بشه من همینطور خون به جیگرم. چون بچه م فقط شیر خودمو میخوره . شیرم هم کمه. دکتر اطفال ...

حساسیت ب شیر خشک داره؟ 

ماشاالله ب این دکتر اطفال شیر کم ب بچه برسه ک حتما باید مادر بخوره از چندتا دکتر برا بچه بپرس حتما

من شیرم تا11ماهگیش زیاد بود بازم دکتر میگفت شبا بهش شیر خشک بده ی وقت کمبود شیر نگیره، چون بچم فقط از ی سینه شیر میخورد و من متوجه نمیشدم روزی حداقل 500سی سی میخوره یا نه

خب میگم یوقت نشتی نداشته باشه 🙈 چکار کنم؟! کاش لااقل پریود میشدم . اگه پریود نشیم امکان حاملگی هست؟

مگه‌لوله ابه که زیر خاک باشه نفهمی نشتی داره.خب نشتی بده مشخصه دیگه😐

2706