2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مشکلی نیس بگو عزیزم

میشه درمورد پروتز توضیح بدید؟

سینتون درشت بود؟

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"
2731
من ارزومه بینیم عمل کنم اما ن پولشو دارم ن شوهرم راضی میشه 

ماهی دو مورد به صورت  رایگان  انجام میدم به خاطر  اینکه  

خودم شرایط تک تک طبقات پایین رو حس کردم 

اگر مشکلی نداری که هیچ اما اگر روی اعصابت هست و واقعا اذیت هستی عمل کن 

ن خداروشکر خوش فرمه ولی من دوست دارم یکم کوچیک بشن البته سایز الانم ۷۵هست بنظرت ورزشی چیزی نیست ک کوچیک کنه یا سفتشون کنه یکم شولن چون شیر میدم 

یامقلب القلوب والابصار،یامدبرالیل والنهار،یا محول الحول والحوال،حول حالنا الا احسن الحال🤲🤲🤲الهی امین
2738
ماهی دو مورد به صورت  رایگان  انجام میدم به خاطر  اینکه   خودم شرایط تک تک طبقا ...

تخصصتون چیه؟

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"
من سینه وبینی عمل کردم گونه گذاشتم خیلی هم راضیم

عزیزم کی گونه گذاشتی ؟با چی ژل یا چربی؟هزینه اش چطوره ممنون🌷🌹

یامقلب القلوب والابصار،یامدبرالیل والنهار،یا محول الحول والحوال،حول حالنا الا احسن الحال🤲🤲🤲الهی امین

کدوم تخصص جراحی زیبایی رو دارید ؟

من یه آفرودیتم   🌼تو میتوانی ساعت ها بنشینی و پشت سر من حرف بزنی   خیال‌بافی کنی  قضاوت کنی ،به من تهمت بزنی یا حتی فحش بدهی اما بهتر است بدانی درست همان لحظه‌ای که تمام وجودت پر از کینه شده من در بهترین کافه‌ی شهر نشستم و بستنی وانیلی می‌خورم با تزیین توت فرنگی🍨🍧🍦 خوشمزه است   امتحان کن