2737
2734
عنوان

دلم خیلی گرفته

138 بازدید | 15 پست

سلام دوستان .. دلم خیلی گرفته..شوهرم اینقد بی محبته.. میبینه اینطوریم اصلا نمیگه چه مرگته.. دارم دق میکنم.. نه تفریحی.. نه هیچی.. حس میکنم افسرده شدم۰😭😭

تا وقتی زنده ام عاشقت میمونم❤s

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واقعا این مردا چه مرگشونه همه مینالن یعنی اینقد درک و فهم ندارن؟ 

یعنی اینقدر بی احساسن که نمیتونن دل همسرشونو به دست بیارن؟

واقعا چرا اخه😟

💔دراین دنیای بی حاصل چرا مغرور میگردی..💔سلیمان گر شوی آخر نصیب مور میگردی... 💔
2731

منم دلم گرفته 

برای سلامتی پسرم دعا کن بمیرم برات پسر بلبل زبونم که لکنت باعث شد از حرف خسته شی 😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥السلام عليك السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللَّهِ [اَبَداً] ما بَقیتُ وَ بَقِیَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ 
2738
واقعا این مردا چه مرگشونه همه مینالن یعنی اینقد درک و فهم ندارن؟  یعنی اینقدر بی احساسن که نمی ...

احتمالا واسه تفاوته سنی که داریم.. همه چیزش خوبه ..ولی اصلا احساس نداره😭😭😭

چته عزیزم ؟؟؟

دلم خیلی تنگ شده .. اینقد تو خونه نشستم باوبچه ها ور رفتم دارم دیوونه میشم..همه مردم تعطیلی و تفریح دارن...من اگه به شوهرم بگم بریم بیرون اونقد طعنه میزنه که براش قاطی میکنم بیرون نمیرم😔

2706