2733
2734
عنوان

تحصیلاتتون چیه ؟🤔😀😀

| مشاهده متن کامل بحث + 2030 بازدید | 202 پست
من میخوام روانشناسی برم، خوبه؟ 

یکی از رشته های مورد علاقمه ترم اول ک میکروب رفتم همش دودل بودم بین این دو رشته 

اگه علاقه داری برو موفق میشی 

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خیلی علاقه دارم :) اگه خوب درس بخونم میتونم معدل الف شم؟ 

چراکه نه مطمئن باش با علاقه بخونی موفق میشی کلا همه رشته ها همینه 

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕
ان شاالله :)  خیلی ممنون💓

خواهش میکنم ☺️

99کنکور میدی؟ من شیمیو دوس داشتم ولی الان که دارم میخونم نمیدونم چرا حس بدی بهش دارم

اره منم کنکور میدم99

به نظرم شیمی رو رها نکن ادامش بده

کارشناس شیمی تو اغلب شرکت ها مورد نیاز هست

ولی حقوقش جالب نیس

ترم چندی؟اساتید علوم پایه خییلی سخت گیرن رفرنس های زیادی باید بخونی 

شاید به خاطر سخت گیری اساتید حس بدی داری

سلام من عاشق این رشتم امسال ارشد شرکت کردم با رتبه ی ۷۷۷ ب نظرت ورود به ارشد این رشته داوطلب زیاد دا ...

سلام والا من ک خیری از این رشته ندیدم 

بازار کار خوبی نداره 

ولی من دوسش داشتم 

رنجیدم ؛ ولی تهش خیلی شیک خندیدم   
۵ سال تو دبستان تدریس می‌کردم. ۳ سال هم دبیرستان. ۱ سال هم آموزشگاه بعدش مهاجرت کردم الان دیگه نمی‌ ...

ببخشید اخه دبستان زبان نداره چه پایه ای تدریس میکردین؟

مرگ بر ازدواج🍷
اره منم کنکور میدم99 به نظرم شیمی رو رها نکن ادامش بده کارشناس شیمی تو اغلب شرکت ها مورد نیاز هست ...

ترم3🤦

میگم الان که هنوز چیز زیادی از شیمی نخوندم انقدر ازش متنفرم،وای به حال ترمای آخر😣

منم 99 کنکور میدم

نظام جدید میدی یا قدیم؟

تیکرم برای بارداری نیست💙
ترم3🤦 میگم الان که هنوز چیز زیادی از شیمی نخوندم انقدر ازش متنفرم،وای به حال ترمای آخر😣 منم 99 ک ...

نمیدونم

ولی کتابای نظام قدیم رو میبینم کهیر میزنم انقدرسالی که کنکور داشتم خوندم

از طرفی ام اصلا به نظام جدید اشنایی ندارم

هنوز به دروس تخصصی نرسیدی شیمی معدنی عالیه

شیمی تجزیه عشقه

من فقط الی دوس نداشتم

نمیدونم ولی کتابای نظام قدیم رو میبینم کهیر میزنم انقدرسالی که کنکور داشتم خوندم از طرفی ام اصلا ب ...

نظام جدید خیلی آسونتر شده

زیستش250صفحه کمتره

شیمیش بیشتر حفظی شده ومسئله هاش خیلی کم شده

ریاضی وفیزیکم حجمشون کمتر شده

دینی6درس کمتر داره

عربی قواعدش کم شده،تاریخ ادبیاتش کلا شاید 2صفحه ی A4بشه

فقط کتاباشون نسبت به نظام قدیم گرونترن

تیکرم برای بارداری نیست💙
2706