2737
2734
عنوان

میخوام‌لباساشو بپوشونم در میره😑😂

| مشاهده متن کامل بحث + 1460 بازدید | 84 پست

سلام گلی جان

حوبی

عزیزم من یه مادر نگرانم که یه سوال دارم و ممنون میشم جواب بدی

من توی تاپیکها و بعضی کامنتها متوجه شدم دور سر پسر بزرگ شما کم بوده ، میتونم بپرسم الان چند وقتشه ؟ دور سرش چنده ؟و اینکه ایا همه چیش ان شاالله طبیعی هست؟؟؟؟؟.ممنونم

سلام گلی جان حوبی عزیزم من یه مادر نگرانم که یه سوال دارم و ممنون میشم جواب بدی من توی تاپیکها و ...

سلام‌عزیزم 

پسربزرگم‌متوجه شدی بادور سر۳۰ ونیم بدنیا اومده 

توسال اول ۱۲سانت رشد داشته اما خب بازم کوچیکه الان دوسالشه دورسرش ۴۴ دوسانت کوچیکتره همه کاراش خوب بود جز راه رفتن و حرف زدنش ک نزدیک۲۰ماهگی راه رفت 

حرفم فقط نه و جیش و دد و بابا گاهی مامان وچیه وخدا دیگه چیزی نمیگه  واینکه در ظاهرش اصلا معلوم‌نمیکنه و کاملا نرماله 

بچه شماچند وقتشه ؟دورسرش چنده ؟

😔😔😔😔😭😭😭خدایا ناامیدمون کردی مسعودو بردی پیش خودت هر کسی امضامو دید برای عزیز از دست رفتمون فاتحه بخونید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم پسرمن ارثی دورسرشون کوچیکه مثلا عموش همینطوره وکامالا نرمال 

😔😔😔😔😭😭😭خدایا ناامیدمون کردی مسعودو بردی پیش خودت هر کسی امضامو دید برای عزیز از دست رفتمون فاتحه بخونید

گلی جان دختر مم بدو تولد 32 الان که سیزده ماه و خورده ایشه 43

همه کاراش نرماله نرماله تا الان شکر خدا ،حتی از لحاظ ادراکی و هوشی خیلی خوبه ماشاالله ، اما هنوز راه نیفتاده، اگه حواسش نباشع شیش هفت ثانیه بی کمک وایمیسه اما اگه حواسش جمع شه و بفهمه تکیه نداره به جایی وحشت میکنه میشینه ، حرف هم داغ ،پارک ، دا یعنی دالی ، به به ، ماما، بابا، ب یعنی بستنی، اسب و دو سه تا دیگخ که یادم نیس میگه

خیلی نگرانشم

پسر شما کی مستقل ایستاد،چجوری راه افتاد ،یعنی قبل راه افتادن خودش می ایستاد ؟

خانواده شوهر منم سراشون کوچیکه مخصوصا یکیشون

کی به شما گفت و اطمینان داد که ارثیه

لطف میکنی اگع جوابمو بدی

2731

ما که ندیدیم استارتر جان

مـــــــرد که تو باشی...زن بودن چه خوب است...از میان تمام مذکــــــــرهای دنیا فقط کافی ست پای تو در میان باشد...نمیدانی برای تو خانـــــــــووووووووووم بودن چه کیفی دارد.خدای مهربونم همیشه ازت پسری میخواستم عین شوهرم،شبیه مرد زندگیم...ممنونم به خاطر این هدیه شیرینت...مرسی که پسرک نازم شبیه باباشه...
2738
بله عزیزم‌میزارم

مرسی عزیزم

مـــــــرد که تو باشی...زن بودن چه خوب است...از میان تمام مذکــــــــرهای دنیا فقط کافی ست پای تو در میان باشد...نمیدانی برای تو خانـــــــــووووووووووم بودن چه کیفی دارد.خدای مهربونم همیشه ازت پسری میخواستم عین شوهرم،شبیه مرد زندگیم...ممنونم به خاطر این هدیه شیرینت...مرسی که پسرک نازم شبیه باباشه...

الهیییییییییییی

خدا حفظش کنه 

چه نازه کوچولوت عزیزم

روی ماهش رو ببوس

گلی جان دختر مم بدو تولد 32 الان که سیزده ماه و خورده ایشه 43 همه کاراش نرماله نرماله تا الان شکر خ ...

من چون نارس بود زیر نظر پزشک بود عزیزم گفت مشکلی نیس اندازه دور سرپسرم وباما وعموهاش گرفت گفت مسکلی نیس 

😑قبل واکسن ۱سالونیمگی وایستاد

الهیییییییییییی خدا حفظش کنه  چه نازه کوچولوت عزیزم روی ماهش رو ببوس

فداتشم عزیزم 😍😍چشم گلم

2706