2733
2734
عنوان

سقط جنین

| مشاهده متن کامل بحث + 3362 بازدید | 28 پست
یعنی خوب نیست؟ اخه سقط مکرر دارم. مثلا گفتم بدمش ازمایشگاه شاید معلوم بشه چخبره

عیب نداره طبیعیه من خودم کارم همینه عزیزم الان یه دمنوش میگم درست کن بخور یه مشت تخم شوید با گلاب یه لیوان یه ذره زعفرون و نبات دم کن هر شش ساعت تا دوروز درست کن بخور رحمت تمیز میشه از اول باید یک خشاب قرصو مصرف میکردی تا همش بیاد حالا هم عیب نداره قرص متیل رو مصرف کن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برای فردا نوبت دکتر دارم یزد. دکتر طباطبایی شنیدم برا سقط مکرر خوبه. حالا بنظرتون برم یا بذارم چن وق ...

برو پیگیری کن کار امروزو به فردا ننداز

پروردگارا! من در کلبه فقیرانه خود چیزی دارم که تو در عرش کبریائی خود نداری... من چون تویی دارم، و تو چون خودی نداری  
عیب نداره طبیعیه من خودم کارم همینه عزیزم الان یه دمنوش میگم درست کن بخور یه مشت تخم شوید با گلاب یه ...

ی قرصای دیگه هم خوردم ولی خونریزی نکردم  اصلا تا این دکار متیل داد دیشب تموم شدن. همون دیشب هم خونریزی کم کم شروع شد. باش ممنون. الان درست میکنم دمنوشو 

2731
واقعا؟ پوچ بوده. اره درد ندارم تا ی ساعت پیش ارزو مرگ میکردم بعد دفع انگار ن انگار من بودم ک درد داش ...

اره پوچ بوده جنینی که قلب نداشته باشه یا اصلا جنین دیده نشه اسمش پوچه من تجربه ش رو دارم و وقتی کامل سقط میشه همه دردت ازبین میره

اره پوچ بوده جنینی که قلب نداشته باشه یا اصلا جنین دیده نشه اسمش پوچه من تجربه ش رو دارم و وقتی کامل ...

بنظرت من باردار میشم بعدا؟ داغونم واقعا 😢نکنه همیشه پوچ باردار بشم؟ 😑

2740
بنظرت من باردار میشم بعدا؟ داغونم واقعا 😢نکنه همیشه پوچ باردار بشم؟ 😑

چرا نشی عزیزم منم باراول پوچ شد الان باردارم انشالاه که خدا برام نگهش میداره برا شماهم دوباره یه حاملگی سالم نصیبت میشخ

سلام من قرص سایتوتک یکی زیر زبونی ویکی واژن  بعد ۱ ساعت یکی دیگه زیر زبانی گذاشتم یکدفعه دیدم به خونریزی افتادم ..هفته هفتم بودم قرص خوبی بود ۱۰ تا گرفته بودم کلا ۳ تا ازش استفاده کردم روش مصرف عالی بود