2703
2553
عنوان

سقط جنین

3295 بازدید | 28 پست

بچه ها من باردار بودم هفته 8 گفتن قلب تشکیل نشده. و دوتا کیسه هست و خالی و باید سقط کنی خلاصه کلی سونو ک هریکی یچیزی میگفت یکیش میگفت من اصلا بارداری نمیبینم تو رحمت یکی میگفت ی ساک با جنین بدون قلب یکی گفت دفع شده فقط ی سانت مونده..... چن بارم دارو خوردم ک دفع بشه نشد. 4 روز پیش ی دکتر قرص متیل بهم داد تا بقایا دفع بشه امروز درد وحشتناک و خونریزی داشتم تا الان ک شرمنده رفتم دسشویی دوتا چیز دفع شد یکی اندازه لیمو ترش یکی هم اندازه انگشت اشاره... یعنی دیگه کامل دفع شد؟ چرا اخرین سونو بهم گفت فقط ی سانت مونده نیاز ب کورتاژ نیست؟؟ 😢😢خاستم کورتاژ بشم ک بدش برا ازمایش اخه ببخشید طولانی شد 

عزیزم سعی کن با دارو دفع کنی کورتاژ نکن.من کورتاژ کردم و پشیمونم

پروردگارا! من در کلبه فقیرانه خود چیزی دارم که تو در عرش کبریائی خود نداری... من چون تویی دارم، و تو چون خودی نداری  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

عنبرنسارا هم شنیدم خوبه رحمو تمیز میکنه

ماه بعدشم میتونی اقدام کنی برای بارداری چون رحمت آمادگی داره

ولی اگه کورتاژ کنی سه تا 6 ماه استراحت میدن به رحم

پروردگارا! من در کلبه فقیرانه خود چیزی دارم که تو در عرش کبریائی خود نداری... من چون تویی دارم، و تو چون خودی نداری  
یعنی خوب نیست؟ اخه سقط مکرر دارم. مثلا گفتم بدمش ازمایشگاه شاید معلوم بشه چخبره

نه خوب نیس

اخه دیگه دفع شده جنینت.بقایا داری دیگه فایده نداره که بیخودی کورتاژ نکن من خیلی اذیت شدم بعدش

2714

عزیزم منم ۸ماه پیش همین ماجراروداشتم 

بدون دارو سقط کردم مال من ساک بود جنین تشکیل نشد 

اب زرشک خوردم و اب پوست خشک پیاز 

به راحتی دفع کردم بعدازیک ماه مدام سونو میدادم تا در نتیجه نشون داد بقایای بارداری منفی 

چیزی نیست تو همشو دفع کردی بقیش با خونریزی ازبین میره

اگر از عاشقـــیـــ گفتم      همیشه ازتو گفتم ...

از یه عطاری معتبر برو عنبرنسارا بخر و چندروز پشته هم دود بده به بدنت هرچی توش مونده دفع میشه

مرسی عزیزم. اسم خودم نسرین. مثلا گفتم اگ ی زمانی دختر دار شدم بذارم نایلی 

حالا که سقط کردی مراقب خودت باش میگن هر سقط معادل سه تا زایمانه ،کاچی زیاد بخور ،باد سرد به بدنت نخوره کمرت رو کاملاااا گرم بگیر حتما با شالی چیزی ببندش  مراقب خودت باش

الحمدالله رب العالمین 
بارداری پوچ بوده جنینی نبوده که ازمایش بشه اگر دردت کامل از بین رفته یعنی کامل سقط شده

واقعا؟ پوچ بوده. اره درد ندارم تا ی ساعت پیش ارزو مرگ میکردم بعد دفع انگار ن انگار من بودم ک درد داشتم 

2706