2737
2734

نمیدونم آخرین باری که بیبی چک زدم کی بود...

دیگه از فکر بچه بیرون اومده بودیم

نه که نخوایم

دیگه تلاشی نمیکردیم

حرفشو نمیزدیم

و رابطه مون استرسی برای بچه داشتن یا نداشتن؛ نداشت.

امروز روز یازدهمم بود که عقب انداختم

ساعت ۱۰ بیبی چک زدم

کی باورش میشه

بعد ۳ سال و خورده ای

دو خط رو نشون داد

حالا من موندم و اینکه میشه بهش اعتماد کنم

یا الکی دلمو خوش نکنم

کاش خدا خودش میومد میگفت آره درسته

بارداری

حالم خوب نیست

میترسم برای بیبی  که مثبت شده ذوق کنم

بعد برم آز بگه منفیه...

کسی هست مثبت کاذب شده باشه؟

هرکسی یک دلبرِ جانانه دارد...من تو را❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

برو از بده دیگه ان شا الله بارداری 

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖
2738

ان شاالله که مثبت واقعیه

یه مارک دیگه هم برا اطمینان امتحان کن

برا منم دعا کن بی بی هام هاله میندازه نمی‌دونم باردارم یا نه 

یک هفته تاخیر داشتم

عکس بی بی هام تو پست آخرم هست

خدایا هرکس دلش نی نی میخواد خیلی زود بهش فرزندی سالم و صالح و پر روزی عطا کن.... خدایا همه بیماران رو شفا بده.... خدایا سایه پدر و مادرها رو روسرمون حفظ کن و بهشون عمر طولانی و با عزت بده.... خدایا عاقبت همه مارو ختم بخیر کن.... آمین. الهم صل علی محمد و آل محمد وعجل فرجهم

😍😍😍

وااای مبارک باشه 

انشاالله که مثبت واقعیه 

🇵🇸 القدس لنا ...👇کلیک کنیداین تاپیک تدبر در قرآن رو دنبال کنید دنیاتون با آیات قرآن روشن میشه این مرده دل ...💔این خسته جان.... 😔 دارد تمنای تو را یا صاحب الزمان عج الله ❤ دوستای عزیزم اگه دوست داشتید بگید تاپیک های مهدوی تگتون کنیم ❤  اللهم عجل الولیک الفرج به حق زینب کبری سلام الله علیها🤲🏻🥀درد بی درمان شنیدی؟! حال من یعنی همین 💔بی تو بودن درد دارد... میزند من را زمین 😭 یا صاحب الزمان عج الله ادرکنی 
2706