2733
2734
عنوان

چای کوهی در بارداری

3863 بازدید | 7 پست

شبتون بخیر 

خانما من نمیدونستم چایی کوهی انقدررر بده اولا اصلا شما نخورید 

حالا بهم بگید چیکار کنم دو لیوان خوردم البته با چایی سیاه قاطی بود خیلی غلیظ نبود ولی خب دو لیوان خوردم😕

کاش اول میزدم تو نت بعد میخوردم خیلی نوشته بود بده و خطرناک 

یا خدااااا😭😭😭😭

💛هر چه هست از برکت خداست💛 امام زمان (عج) عیدیمو داد ؛ شب نیمه شعبان فهمیدم مامان شدم 😍 کوچولومون بیمه ی امام رضا جانه 🌸 یه صلوات برای سلامتیش بفرستید 🌸ممنوووون  ....... امیرعباس جانم  روز ولادت حضرت زینب و آغاز سال نوی میلادی بدنیا اومد ❤❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا بده من چند روز پیش خونه جاریم بودم دم کرد خوردیم

چه میدونم مامانمم میگفت گرمیه خوبه بیا بخور !

تو نت نوشته خطرناکه تو بارداری 

پناه بر خدا 

💛هر چه هست از برکت خداست💛 امام زمان (عج) عیدیمو داد ؛ شب نیمه شعبان فهمیدم مامان شدم 😍 کوچولومون بیمه ی امام رضا جانه 🌸 یه صلوات برای سلامتیش بفرستید 🌸ممنوووون  ....... امیرعباس جانم  روز ولادت حضرت زینب و آغاز سال نوی میلادی بدنیا اومد ❤❤❤
2731
چه میدونم مامانمم میگفت گرمیه خوبه بیا بخور ! تو نت نوشته خطرناکه تو بارداری  پناه بر خدا&nbs ...

ای بابا😑😶😑

من ۳ شنبه خوروم یعنی مشکلی پیش میاد؟

دوستان عزیز لطفا لایک‌نفرمایید ای به فدای انگشتانتان😶
ای بابا😑😶😑 من ۳ شنبه خوروم یعنی مشکلی پیش میاد؟

نه دو روز گذشته دیگه 😊

2738