2733
2734
عنوان

اروم نیستم

210 بازدید | 13 پست

چرا اروم نمی گیرم ؟ چرا همش تشویشو اضطراب دارمو حالم بده ، چرا خوب نمیشم پس، چرا این عشق لعنتی از وجودم بیرون نمیره ، اگه معتاد بودم توی این یه سال ترک کرده بودم اما این عشق از وجودم بیرون نمیره ، دیگه موندم واسه ارامشم چکار کنم.

الهی که امضای خدا پای تمام ارزوهای قشنگتون باشه

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2897239/جواب-پیشنهاد-رو-چی-بدم-میشه-کمک-کنید-لطفا
عزیزان میشه گزارش بزنید ممنون میشم جبران میکنم
جبرانو اینجوری میکنم منم به تاپبکهای مورد نظرتون گزارش میزنم نازنیا🌼🌸🌺🌹🤗

Vazgeçmek her zaman zayıflık değildir Bazen bırakacak kadar güçlü olmaktır 

برو دكتر

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

هر چی بیشتر  دست و پا بزنید ک فراموشش کنید بدتره

ولی وقتی تلاش کنید ک سرتونو با کارهای مفید گرم کنید و توی اون کار پیشرفت کنید ، ناخودآگاه تون درگیر پیشرفت زندگی تون میشه و اتومات اون قضیه ب حاشیه کشیده میشه

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

اگه زیاد فکر می کنید احتمال زیاد مزاجتون سوداییه . تغذیه تونو درست کنید و خودتونو مشغول کنید مثلا با کلاسای مختلف

دخترم وقتی اومدی به این دنیا اینو همیشه یادت باشه که تو زندگی بدترین حرفا رو از اونایی میشنوی که برات عزیزترن .  بدترین ضربه ها رو از اونایی میخوری که فکرشم نمیکردی ! همیشه نزدیک ترین هات قلبتو بدجور میشکنن . پس به هیچ کس وابسته نباش از هیچ کس توقع نداشته باش و به اندازه هرکسی رو دوست داشته باش حتی منو که مادرتم . عزیزکم کسی نبود این حرفا رو به من بزنه برای همین خیلی وقتا بیصدا شکستم ولی تا وقتی زنده م اینو بهت میگم چون دوست ندارم تو هم مثل من بشکنی دردونه ی مامان  😘
2738
هر چی بیشتر  دست و پا بزنید ک فراموشش کنید بدتره ولی وقتی تلاش کنید ک سرتونو با کارهای مفید گر ...

خیلی خودمو مشغول میکنم اما متاسفانه احساسم مشغولیتمو تحت تاثیر قرار داده

اگه زیاد فکر می کنید احتمال زیاد مزاجتون سوداییه . تغذیه تونو درست کنید و خودتونو مشغول کنید مثلا با ...

نمیدونم شاید ، متشکر از راهنماییت

سر چی؟ اون دوستت داشت؟

اون عاشقم شد اون اینقد اومد و رفت که بله گرفت. اما بعد از عقد گفت ما اختلاف نظر داریم دنیامون متفاوته بهت حسی ندارم جداشیم.موندم تو کار بنده های خدا که چرا اینقد ظالمن . اون به خواستش رسید دلشو زد ولش کرد من چی پس که تو عقد بودینو کلی وابسته شده بودم😔