2733
2734
عنوان

عاشق یه مرد۱۳ سال بزگتر از خودم شدم ، تورو خدا بیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 2851 بازدید | 190 پست
اصلا اینجوری نبود 60 سالش بود ولی بی نهایت خوش صحبت بود، دکتری تاریخ ایران بود، یک ساعت کنارش مینشس ...

الان ازدواج کردین؟

الهی ! این بنده چه داند که چه می باید جست ! داننده تویی هر آنچه دانی ، آن ده :)) 😌❤ (( دانشجوی ژنتیک هستم 🥰 ))

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

باور کن چون بهش نرسیدی این حسو داری اگر میرسیدی کم کم شوافا خودشونو نشون میدادن عزیزم ۴۰سال ی عمره

ببین من حتی اگر یک هفته زنش بودم و بعد کارمون به طلاق میکشید راضی بودم

روزی که اومد خونمون، بعد از اینکه رفت قیامت شد....

من اینجا ریشه در خاکم، من اینجا عاشق این خاک ، اگر آلوده یا پاکم، من اینجا تا نفس باقیست میمانم، من از اینجا چه میخواهم نميدانم. ......
تورو خدا بگید چیکار کنم ، دارم میمیرم ، دستام داره میلرزه درموردش مینویسم 

حتما نه مطمعنا عاشقش شدی من بگم ماست سفیده الان میگی نه سیاه شما اشتباه می کنید خودت باید تجربه کنیش امیدوارم که نتیجش براتون خوب باشه 

دوستدارمش مثل دانه ای که نور را 
2731
تورو خدا بگید چیکار کنم ، دارم میمیرم ، دستام داره میلرزه درموردش مینویسم 

یه مدت خططتو خاموش کن کلن باهاش درتماس نباش سرتم با چیزای دیگه گرم کن ببین حست میره یا نه

She is everything I ever wanted.... 
من عاشق مردی 40 سال بزرگ تر از خودم شدم اونم منو دوست داشت من 22 سالم بود اون 62 سالش من براش می ...

از کجا بدونم این حسم عشقه 

من اصلا ادم احساسی نیستم ، همه تصمیماتم منطقی هستش حتی منفعت خودمم در نظر میگیرم ، اما این نمیدونم چی بگم 

یه مدت خططتو خاموش کن کلن باهاش درتماس نباش سرتم با چیزای دیگه گرم کن ببین حست میره یا نه

اصلا بهش زنگ نزدم هنوز ، همون یبار که همو دیدیم حرف زدیم چند ساعت ،بعد شمارشو داد

والا اگه ادم بود زن اولشو  نگه میداشت .چجوری میتونی خودت دست خورده یکی دیگرو دلت براش سیرو سرکه ...

ته مونده غذا چیه ، چه راحت در مورد ادما قضلوت میکنید ،خب هرکسی توی زندگیش یه شکست هایی داشته

خواهش میکنم التماستون میکنم اگر راه حلی دارید بگید ،چیکار کنم ، بشناسمش و ببینم واقعا اونی که میخوام هست یا نه ، یا چیکار کنم التماستون میکنم جئاب بدید منم مث خواهرتون 

الان ازدواج کردین؟

نه

بابام اجازه نداد

روزی  که اومد خواستگاریم، بابام بهش گفت شما 12 سال از من بزرگ ترید

اون آقا یک نگاه پر از غصه به من انداخت

وای، گاهی خوابشو میبینم

کاش یک بار بغلش کرده بودم

من اینجا ریشه در خاکم، من اینجا عاشق این خاک ، اگر آلوده یا پاکم، من اینجا تا نفس باقیست میمانم، من از اینجا چه میخواهم نميدانم. ......
نه بابام اجازه نداد روزی  که اومد خواستگاریم، بابام بهش گفت شما 12 سال از من بزرگ ترید اون آ ...

عزیزم خیلی ناراحت شدم😔 

از خدا بهترین هارو واست میخوام...

الان شما مجرد هستید؟

الهی ! این بنده چه داند که چه می باید جست ! داننده تویی هر آنچه دانی ، آن ده :)) 😌❤ (( دانشجوی ژنتیک هستم 🥰 ))
خواهش میکنم التماستون میکنم اگر راه حلی دارید بگید ،چیکار کنم ، بشناسمش و ببینم واقعا اونی که میخوام ...

عزیزم برو پیش مشاور حتما

اگه شیرازی یه مشاور خوب میشناسم...

2706