2733
2734
عنوان

عاشق یه مرد۱۳ سال بزگتر از خودم شدم ، تورو خدا بیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 2851 بازدید | 190 پست
عشق ته نداره این باعث میشد تو فقط با اون زنده باشی . اینو تو ندیده بودی .. من یه مورد دیدم الان هم ب ...

عشق اون ته نداشت

درست میگی

گاهی بهش میگفتم من حس میکنم با تو هر روز غرق عشقم

حس میکردم عشقش حد نداره

من اینجا ریشه در خاکم، من اینجا عاشق این خاک ، اگر آلوده یا پاکم، من اینجا تا نفس باقیست میمانم، من از اینجا چه میخواهم نميدانم. ......
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ببین عزیزم اون آقا الان سالمه سرحاله به هرحال نشد که تجربش کنم من اینقدر خوشبخت نبودم که باهاش با ...

میفهمم . الان سالمه . فقط الان اما اختلاف  سنی حاکی از اون آتش زیر خاکستره . بگذریم .

اموزشهای برنامه نویسی درخواستی
عشق اون ته نداشت درست میگی گاهی بهش میگفتم من حس میکنم با تو هر روز غرق عشقم حس میکردم عشقش حد ند ...

عرض کردم که من میدونم از چه ماجرایی جون سالم به در بردی . شما هرگز نمی فهمی . اما من دیدم . نمونش زندست ( البته چه زنده بودنی با پرستار )

2731
منم همینو گفتم بهش . اما شایدم عشق بوده اما پدر یه چیزایی میبینه که دختر نمی بینه . اگه پدر بدی بود ...

پدر من خوب هست

اون آقا هم به من ميگفت از پدرت کینه نگیر

همش من رو تشویق به صلح با خانوادم میکرد

یک بار بهش گفتم کاش ميشد با تو فرار میکردم، یک اخم غلیظی کرد

من اینجا ریشه در خاکم، من اینجا عاشق این خاک ، اگر آلوده یا پاکم، من اینجا تا نفس باقیست میمانم، من از اینجا چه میخواهم نميدانم. ......
گفت شناسنامه با مهر طلاق میارم 

بهش بگو حالا هروقت که طلاق نامشو آورد اون وقت راجع به ادامه رابطه تون فکر میکنی ولی الان اصلاً

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم
پدر من خوب هست اون آقا هم به من ميگفت از پدرت کینه نگیر همش من رو تشویق به صلح با خانوادم میکرد ی ...

واسه همین گفتم مورد تو به طلاق نمی رسید چیز دردناتری منتظرت بود . فکر کردی همینجوری میگم . 

اگه هنوز از همسر اولش جدا نشده اصلاً باهاش واردِ یه رابطه نشو 

چون هنوزم ممکنه همسر اولش به این مرد علاقه داشته باشه یا بالاخره ممکنه که هنوز امید وجودداسته باشه که این زوج طلاق نگیرن و دوباره به زندگیشون برگردن 

ببین اگه اینجور باشه تو باعث میشی که این دونفر به هم رجوع نکنن و همسرش اونوقت شما رو مقصر میدونه

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم

زندایی من ۱۸ساله اس داییم چن روز پیش شد۳۲ساله

۱۴سال تفاوت و اونجورم که نشون میدن انگار خوشبخت

سن به نظرم یه عددی بیش نیس دل باید جوون باشه و ذات آدم درست باشه💛

قشنگ ترین روز زندگیم ۱۴شهریور ۱۴۰۰ شد؛روزی که دخترم،فرشته نازم،شاخه گل ارغوانم،نفسم،دنیا اومد  دخترم پا به دنیا گذاشت و شد همدم مامانش شد دنیای باباش  دوست دارم الینای قشنگم