2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چجوری مگه وقت میشه به نظرتون؟چجوری برنامه ریزی کنم؟

کلاساتو با ساعات کاریت هماهنگ کنی....مثلا اگه قبل ظهرها سرکاری کلا کلاسای بعداز ظهرو برداری....اصلا کارتو ول نکن!

2738
کلاساتو با ساعات کاریت هماهنگ کنی....مثلا اگه قبل ظهرها سرکاری کلا کلاسای بعداز ظهرو برداری....اصلا ...

آخه کارم از 2بعد از ظهره تا 10شب بعد میخام علمی کاربردی برم به نظرت میشه عزیزم؟

آخه کارم از 2بعد از ظهره تا 10شب بعد میخام علمی کاربردی برم به نظرت میشه عزیزم؟

آره برو کلاسارو بپرس...اکثر کلاسا قبل از ظهر برگزار میشه کلاسایی که بعداز ظهر هست و باید جابجا کنی...درسته تو سختی میفتی اما اگه خربزه میخوای باید پای لرزشم لشینی....

آره برو کلاسارو بپرس...اکثر کلاسا قبل از ظهر برگزار میشه کلاسایی که بعداز ظهر هست و باید جابجا کنی.. ...

ممنون عزیزم.راستش خیلی ضعیفم فک کنم دیگه جونی برام نمونه.کاش میشد کلاسا دو روز در هفته بود.

ممنون عزیزم.راستش خیلی ضعیفم فک کنم دیگه جونی برام نمونه.کاش میشد کلاسا دو روز در هفته بود.

عزیزم کلاسا زیاد نیس که کل هفته رو بری...تو کل هفته شاید یه روز کلا پر باشی بقیه روزا خوبه...در ضمن تعداد واحد کمتری برداری اذیت نمیشی...برو آموزش ساعت کلاسارو با روزاشون بپرس..چارتشو بهت میدن...

خیلی ممنون عزیزم❤

خواهش...حتی اگه شده از درست هم بزنی بزن چون درس همیشه هست اما کار خوب همیشه پیدا نمیشه...الان همه درس خونا بیکارن...تعداد واحد کمتری بردار نه از گارت بمونی نه از درست...موفق باشی.

2706