2737
2734
عنوان

چرا با من اینکارو کردن؟

232 بازدید | 19 پست

اینقدر دلم گرفته

خدا از باعث و بانیش نگذره 

شوهرمم همش از مادرش طرفداری میکنه از مادر بی ادب و بی فرهنگ و بد دهنش

حالا که من باهاش قطع رابطه کردم برای پسر و نوه ش کادو میخره تا توجه شونو جلب کنه خدایا چرا این شوهر احمق من همه بدیهایی که مادرش در حق زندگیمون کرده رو یادش میره .

اگه دخترم نبود یه لحظه هم باهاش نمیموند

دلم میخواد برم یه جایی بلند بلند گریه کنم چند ساعت  تا خالی شم.

هیچ راهی برای نابود کردن خوشحالی بهتر از بدوش کشیدن بار غمهای قدیمی که وبال گردنتان شده وجود ندارد.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حساس شدیا

اون که نمیتونه مادرشو بندازه دور

شنیدی تاحالا مادری برای بچشو نوش چیزی نگیره؟ 

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
2728
چیشده عزیزم چیکارکرده مادرشوهرت؟ 

خیلی کارا 

دلمو هزاران بار شکونده 

دوست دارم بمیرم

بخاطر دخترم دارم تحمل میکنم

هیچ راهی برای نابود کردن خوشحالی بهتر از بدوش کشیدن بار غمهای قدیمی که وبال گردنتان شده وجود ندارد.
حساس شدیا اون که نمیتونه مادرشو بندازه دور شنیدی تاحالا مادری برای بچشو نوش چیزی نگیره؟ 

میخواد حرص منو در بیاره قبلا چرا نمیگرفت

میخواد حرص منو در بیاره قبلا چرا نمیگرفت

خو تو عاقل باش حرص نخور

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
2738
خو تو عاقل باش حرص نخور

یاده ساله نمیتونم بی تفاوت باشم

امضاتو بخون دوست من 

هی تصمیم میگیرم بهشون فکر نکنم ولی دیوونم کردن

هی تصمیم میگیرم بهشون فکر نکنم ولی دیوونم کردن

خودتو سرگرم کن

یاده ساله نمیتونم بی تفاوت باشم

چاره ای نداری میخوای چیکار کنی؟ 

2706