2737
2739
سالها پیش تر ، شهریار رها کرد به عشق شعر

سلام

خواهر گلم 

البته این گفته بسیار معروفه اما من خودم از زبان روانشاد اصغر فردی-تنها شاگرد شهریار ادب فارسی- شنیدم که استاد مدرک طبابت را گرفتند و حتی مطب هم تأسیس کردند اما روزی بانویی با اضطراب و تلاظم به مطب ایشون مراجعه میکنه و از دکتر بهجت تبریزی میخواد بالای سر پدرش حاضر باشه. شهریار هم کالسکه ای میگره و راهی میشه ولی وقتی که میرسن پدر اون دختر خانم راهی دیار آخرت شده بود

مرحوم فردی میگفت استاد شهریار نقل میکردن همونجا سر را گذاشتن روی سینه متوفی و زار زدم تا جایی که دختر خانم غم خودش را فراموش کرد و شروع کرد به دلداری من!

شهریار بعد از این اتفاق طبابت را رها کرد!

زنده باشی عزیز دلم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740

خوندم ولی اسم اونارو نمیگم. بهترین کتابی که همه باید حداقل یکبار بخونن و درکش کنن کتاب خداست. متاسفانه ما خیلی کتابها از نویسندگان خوب میخونیم و همیشه هم بهم توصیه میکنیم ولی کتاب خدارو فراموش کردیم بخونیم، در صورتیکه اگر کسی روزی فقط یک صفحه قرآن با معنی و تفسیرش بخونه، زندگیش متحول میشه(البته کسی که واقعا بخواد درکش کنه)

مِهرت اجازه داد كه مـــادر بخوانمت يا زهرا(س)❤لطفا برای سلامتی و تعجیل در ظهور امام زمان ارواحنا فداه صلوات بفرستید ممنونم🌸

تازگیا آثار شهید سید طه ایمانی.

کتاب هدیه هم ،همه‌ی دختران ایران بانو .

قبلنا کتب عرفانی و علمی و تاریخی و... زیاد میخوندم الان مغزم کشش نداره،دچار فراموشی شدم انگار ودیگه  پیر شدم  رمان میخونم.

مرسی عزیزدلم خیلی لطف کردی کتابی ک تو مایه های عاشقانه باشه چی پیشنهاد میدی بخوام براش بخرم؟🙊😂

فدای شما بشم عزیزم

کتاب " من پیش از تو" را پیشنهاد میدم

باز خواستی بگو معرفی کنم

خوشبخت بشی انشاءالله

2706