2733
2734
عنوان

بنطرتون باردارم؟

84 بازدید | 5 پست

سلام من تنبلی تخمدان دارم متفورمین استفاده میکنم یک هفته از موعد پریودم گذشته و دل درد داشتم گاهی تو این یک هفته. 

امروز بی بی چک گذاشتم خط دوم خییییییلی هاله کمرنگ دیده میشه چون خییلی کمرنگ بود من تو حکم نبود گذاشتمش بنظرتون احتمال بارداری وجود داره. ازمایش هم میخوام برم چون فردا جمعه ست باید تا شنبه صبر کنم متاسفانه

فردا باز بی بی بیزا

امیدوارم .خدا اونی که از دلت میگذره و آرزوت هست رو برآورده کنه .حاجت دل منم بده و فرزندم به بالاترین سطح و مقطع در زندگی برسه و غرق در خوشبختی و شادی باشه و فردی موفق باشه .الهی آمین 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

سلام دوستان اگه میشه ب منم کمک کنید من پریودهام نامنظمه اما طبق دو دوره قبل ک بین26 تا 28 روزه بود الان 34پری هستم هنوز پری نشدم حدود یک هفته هست ک تکرر ادرار،نفخ،تیرکشیدن خفیف سینه،و تا چند روز پیشم تیر کشیدن زیاد تخمدان چپم و کمی حالت تهوع صب گاهی داشتم ک الان ندارم دیگه واین دوروز بعد از عقب افتادن پری از دادم منفی بود بنظرتون بازم امکان بارداری هست؟؟

مرد  مــندستانت که.... مال مــن باشد....هیچ دستی مــرا ... دست کم نمی گیـــرد....🌹