2737
2734

همسرم میگه پونصد، اما من خجالت میکشم چون همه خواهر برادرام زیاد میدن کمه کمشون یه سکه است

با پونصد اینا می تونم یه پلاک بدم؟ 

شماها جیکار می کنید؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من خواهر ندارم

ولی هرچقدر که اون به بچه ی من داده باشه بهش میدم

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
2728

خواهر ندارم ولی من اگه بودجتو داشتم میرفتم یه پلاک دست دو میگرفتم که اجرت نداشته باشه

هرچقدر گزارش بزنید باز خود خدا و روایات نگفتن سگ نجسه!شعور بحث ندارید گزارش میزنید بحثش جداس ولی آیه و روایاتو که نمیتونید گزارش بزنید "وَ ما مِنْ دَابَّة فِى الاَْرْضِ وَ لا طائِر یَطِیرُ بِجَناحَیْهِ إِلاّ أُمَمٌ أَمْثالُکُمْ ما فَرَّطْنا فِى الْکِتابِ مِنْ شَیْء ثُمَّ إِلى رَبِّهِمْ یُحْشَرُونَ"

با پونصد میتونی یه تیکه طلا بگیری. قد وسعت میدی دیگه ناراحت نباش درکت میکنن

بعضیا جورین که نباید بگی خدایا به راه راست هدایتش کن بلکه باید بگی خدایا راه راس رو به سمت این کج کن😊
2738

من ی دونه آجی بیشترندارم،اماهنوازدواج نکرده سنش پایین،ی روزیم ازدواج کنه مخصوصانینی بیاره ک غش میکنم برااااش ،سنگگگگگگگگگ تموم،حتی نداشته باشمم قرض میکنم،ب هردری میزنم،خواهرزاده خیلی عزیزه،من هنوتجربه ندارم ولی وقتیم فکرمیکنماااااادیوونش میشممممممم خدااااااااااا😍

2706