2733
2739
عنوان

زایمان

303 بازدید | 7 پست

سلام مامانای شیرازی،لطفا بهترین دکتر زنان که داخل بیمارستان کوثر سزارین میکنه رو معرفی کنید بهم

تعداد رای : 3
نظرسنجی
قاسم خانی
2
66%
شاکر
1
33%

قاسم خانی از همشون بهتره. بعدشم شهلا شهریور. قاسم خانی سرپرست بخش زنان و زایمان کوثره. ولی خب کوثر بری باید زایمان طبیعی کنی مگر اینکه مشکل داشته باشی. برا زایمان طبیعی هم فکر کنم دکتر بالای سرت نمیاد. مگر اینکه اتفاقی بیفته و بهش زنگ بزنن بیاد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

متخصص زنان و زایمان در تهران

با کلیک روی لینک بالا لیست پزشکان متخصص زنان و زایمان همراه با آدرس و خدماتی که ارائه می دهند را مشاهده می کنید

برای دیدن لیست بهترین متخصصین مراقبت های دوران زایمان لینک زیر را ببینید

متخصصین مراقبت های دوران زایمان در تهران

سلام دوستان من یه سایت میشناسم به نام سایت دکتر وهاب آقایی که کلینکشون واقع در خیابان ولیعصر .داخل سایتشون کلی مقاله اعم از سرطان تیروئید و درمان آن، عفونت رحم و علائم آن ، سونوگرافی داپلر رنگی، تفسیر آزمایش ماموگرافی ، و سونوگرافی تعیین جنسیت دارند. تفسیر سونوگرافیو تفسیر سونوگرافی بیضه هم به صورت رایگان هستش بهتون پیشنهاد میکنم به سایتشون سر بزنید

من دکتر مریم نادری رو خیلی تایید میکنم کارشونو

البته خودم پیششون جراحی زیبایی واژن انجام دادم و هر سری که میرم میبینم بیمارایی که انجام دادن و راضی ان خیلی خوشحال میشم.

2738