2737
2739
عنوان

خوشگلا بیاین یه نظر بدین

113 بازدید | 13 پست

بنظرتون وانت برای حمل وسایل خونه خوبه یااین کامیون های بزرگ کابینی.من مبل و چارتاکمدومیزناهار خوری و یخچال و گاز و بخاری و کلی چرت وپرت تو کارتن دارم بنظرتون همش تو یک بار جا میشه

👤مافیای اعضا بدن شدی❤میبری👣👣👣👣

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
حالا بنظرتون چن تا وانت بگیرم یا یدونه از همینا

کامیون بزرگ بگیر راحت

در اطرافم گاهی زنانی را می بینم که خود را قوی و مستقل نمی‌بینند،متکی به شخص دیگر که گویی صاحب اختیار تمام رفتار اوست و به این برده داری نوین هم حتی افتخار میکند!لذت میبرد وقتی مردی به او می گوید:این را نپوش بدنت پیداست!شالت رو جلوتر بیار!جلوی مردان دیگر نخند!زنانی که گاهی صحبت از برخی کارها که می‌شود می‌گویند:این کار من نیست! من یک زنم!زنانی را دیدم که موهایشان سوخته اما باز هم اصرار به موی بلند و رنگ کردنش دارد،بدنی خوب و معمولی اما اصرار به عمل های زیبایی دارد"برای خوشامد دیگری، برای رضایت دیگری!"آخر میدانی میگوید مرا اینگونه می پسندد!اینگونه دوستم دارند!زنانی را دیدم که زنان دیگر از هم نوع و هم جنس خودش را بخاطر نوع پوشش متفاوت، اختیار و انتخاب آزادمورد قضاوت و سرزنش و گاهی تمسخر قرار می‌دهد..همیشه دلم میخواست جلوی این زنان بنشینم و بگویم:تو قوى هستىو ميتوانى!نه وسیله ای برای خوشامد دیگرانو نه وسیله ای برای ارضای دیگریتو میتوانی مستقل باشیاز تنهایی نترس و برای حقوقت بجنگمیتوانی خودت صاحب اختیار بدن، افکار و رفتارت باشی بدون آنکه کسی آنرا تأیید یا رد کند..و البته که بخاطر زن بودن و حرف دیگران خودت را از آزادی هایی که هر انسانی باید داشته باشد محدود نکن؛بخند حتی با صدای بلند!مسافرت برو حتی تنهایی!تو خیابون قدم بزن و زیر لب آواز بخون!لاک و رژ لبی که دوست داری رو بزن!و منتظر سرزنش هیچکس نباش!.تو مسئول فکر پوسیده دیگران نیستی پس خودت باشو از همین لذت ببر!از زن بودنت لذت ببر!محمدرضا برخوردارى

کارگرا وارد و این کاره باید بگیرین برای جابه جایی. حالا چه با کامیون چه وانت نحوه چیدن و بردنشون توسط کارگر مهمه. برای ما یکی معرفی کرد که خوبه ماهم اونو گفتیم ولی اینقدر تند تند و سریع و باعجله کار میکردن زدن تمام شیشه های کتابخونه رو شکستن به وسیلها دیگه ام کلی اسیب زدن

لطفا لایک نکنین مرسی💝
2740