2737
2734
عنوان

بدترين سوتي كه دادين چي بوده

246 بازدید | 25 پست

سلام بچه ها بياين تعريف كنين كه بدترين و همزمان خنده دار ترين سوتي كه تو عمرتون دادين چي بوده من خودم خداي سوتي ام ولي اين يدونه رو هروقت يادم مياد ميتركم از خنده 

اونموقع ها تازه به تركيه رفته بودم و اصلا تركي بلد نبودم 

فقط انگليسي حرف ميزدم تو محل كارم هم فقط رييسم كه يه خانوم خيلي خفن و تحصيلكرده بود انگليسي حرف ميزد باهام(خيلي باهام راحت و اوكيه هر چي بشه اول با من در ميون ميذاره) با بقيه همكارام لال مطلق بودم يه سال اول 

خلاصه سر كار بودم داشتم از جلو دفتر رييس رد ميشدم 

يهو صدام زد اومد سمتم 

يه عكس از تو گوشيش نشونم داد خيلي محكم با لحن عصباني به انگليسي گفت من چاقم؟؟؟؟

منم يهو هول شدم محكم ترين و جدي ترين yes عمرمو تحويلش دادم 😂

ديدم مات موند

قشنگ به فااااارسي گفتم يا ابلفض no no no no no no😂😂😂

همينطور خيره شده بود بهم گفت باشه برو😐

نميدونستم گريه كنم يا بخندم 😂😂😂

اومدم برم سوپری دوغ گازدار بگیرم

هی داشتم باخودم مرور میکردم که چی میخوام

تا اومدم بگم چی میخوام

هول شدم و گفتم گ و ز داغدار دارین؟

من

دوغ

یخچال

سریع و خیلی جدی تصحیخش کردم

اون اقا هم قششنگ معلوم بود که جلوی خودشو گرفته که نترکه

دیکه از دوتا مشتری که مث موش خزیدن و رفتن بیرون نگم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اومدم برم سوپری دوغ گازدار بگیرم هی داشتم باخودم مرور میکردم که چی میخوام تا اومدم بگم چی میخوام ...

😂😂😂عيب نداره هر ايراني حداقل يه بار اين سوتيو داده😂😂😂😂

2728

فدا سرت زنیکه fat :/

دفتر خاطرات 6 سال قبلمو پیدا کردم :) همش نوشتم کاش من و علی تا آخر عمر با هم بمونیم :|                  حالا نموندنمون هیچ :(          چرا هر چی فکر میکنم یادم نمیاد علی کیه ؟  :/
فدا سرت زنیکه fat :/

اخه واقعا ترسناكه ادم هول ميشه قد بلنننند موووهاي فررر گنده منده 

هرچقدرم باهاش خودموني ام هروقت صدام ميكنه دچار برگريزان پاييزي ميشم😂😂😂بعد منجر به سوتي ميشه همين دلهره اي كه به جون ادم ميندازه 

2740
چرا متاسفانه ؟ترکیه که خیلی خوبه؟من دلم میخواد برم برا زندگی واقعا فضاش رو دوست دارم

اگه قصدت موندن توي تركيه باشه و به اخلاقياتت بخوره خوبه ولي اگه منتظر باشي بري كشور ديگه كابوس ميشه برات

اگه قصدت موندن توي تركيه باشه و به اخلاقياتت بخوره خوبه ولي اگه منتظر باشي بري كشور ديگه كابوس ميشه ...

آره اون که یو انی بشی بحثش جدا هست من منظورم اقامت تو خود ترکیه هستش کلا دوست دارم ترکیه رو خودمم آذری هستم برا زبان هم مشکلم کمتره اما موقعیتش نیست فعلا