2737
2739
هرروز میتونی بیستو پنجا تاتبلیغ ببینی که هرکدوم به نظرم هرکدوم 175 تومن پول برا واریز میشه اگه هرروز ...

شما خودتون درآمد داری؟ میشه یکم توضیح بدین واقعا به این کار نیاز دارم

شروع میکنم با بامداد خمار لاغری رو 😎👾                  زیر گروه زرد @فندق_فسقلی💛💛💛💛💛💛💛                                  وزن شروع :90                                                وزن فعلی :87                                                   وزن هدف :70                               غذا میخورم و لاغر میشم جالبه نه؟ 😂😂😂😍😉🙃😊❤️😆☺️👍🏻                                              بهترینا واس منن چون من بهترینم🤣🤣❤️💛

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بهترین روش اپلیکیشن ۷۰۳۰ هست که مانند آپ و دیگر اپلیکیشن های خرید شارژ - بسته - قبض و .... می باشد ب ...

یه سوال ببخشید کد معرف بزنیم چی میشه؟ برای شما امتیاز میاد یا برای ما چه نفعی به حال هر دو طرف داره؟ ممنون میشم جواب بدین💖

شروع میکنم با بامداد خمار لاغری رو 😎👾                  زیر گروه زرد @فندق_فسقلی💛💛💛💛💛💛💛                                  وزن شروع :90                                                وزن فعلی :87                                                   وزن هدف :70                               غذا میخورم و لاغر میشم جالبه نه؟ 😂😂😂😍😉🙃😊❤️😆☺️👍🏻                                              بهترینا واس منن چون من بهترینم🤣🤣❤️💛
شما خودتون درآمد داری؟ میشه یکم توضیح بدین واقعا به این کار نیاز دارم

نه عزیزم کار به درد بخوری نبود خیلی وقته حدفش کردم تبلیغ کم میزاشت چیزی در نمیومد 

صبر کن سهراب قایقت جا دارد؟من از همهمه ی اهل زمین بیزارم...
2731
نه عزیزم کار به درد بخوری نبود خیلی وقته حدفش کردم تبلیغ کم میزاشت چیزی در نمیومد 

اها الان برنامه ای دارید که در آمد داشته باشه بهم معفری کنید؟ 

برنامه  پای نتوورک چطوره؟ ازش استفاده کردین

اها الان برنامه ای دارید که در آمد داشته باشه بهم معفری کنید؟  برنامه  پای نتوورک ...

نه الان چیزی ندارم ولی تلگرام هی تبلیغ این کارای گویندگی و تایپ زیاد میاد من کار نکردم ولی اگه خیلی ضروریه برات یه تاپیک بزن بپرس ببین کسی تایپ یا کار ویس کرده بنظرم خیلی سخت نیس ولی حتما بپرس 

صبر کن سهراب قایقت جا دارد؟من از همهمه ی اهل زمین بیزارم...

://4kia.ir/advs/?ui=66812&bg_color=f7fdff&link_color=156ab0&border_color=e6257f&numlink=15&typlinks=txt&sort_sql=buy_file_num&weekmonth=unlimited&cat=&subcat=&pps_percent=5" type="text/javascript"></script>

من خودم از این سایت کسب درامد میکنم دوست داشتین یه سر بزنین 

2738

سلام منم دوتا بچهکوچیک دارم ک اصلا نمیتونم بیرون خونه کار کنم و خیلی وقت بود دنباله یه شغل خوب میگشتم تا کسب درامد کنم خیلی این در اون در زدم.شغلهای اینترنتی اکثرا کلاهبرداریه من خیلی هاشو امتحان کردم مثلا اون تبلیغ ک نوشتن با تایپ کسب درامد کنید،من اونجا کار میکردم واقعا کلاهبرداری بود اومدم بیرون،یه عده گفتن لباس خونگی بیار بفروش بازم یسختی های دیگ داشت،تااینک باینفر اشناشدم و بهم پیشنهاد داد مشاور زیبایی بشم و شدم.واااااقعا راضی ام اموزشهام رایگان و مجازی بود درکنار بچهام همه چیز و اموزش دیدم و الان دارم کسب درامد میکنم و خیالت راحت ک شغلم کلاهبرداری نیس،خیلی راضی ام و همش خداروشاکرم ک بالاخره تلاشهام نتیجه داد،۰۹۱۳۰۹۴۴۰۳۹ این شماره واتس اپ منه اگ دوسداشتید شما هم میتونید کار کنید بهم پیام بدید تا راهنماییتون کنم

سلام من زهرا پورموسوی هسنم مشاور زیبایی پوست و مو. و یه بانوی کار افرین.شغل ما کاملا زنونه اس،فضای کاملا دوستانه اگ دوست داشتید وارد کار بشید واتس اپ پیام بدید ۰۹۱۳۰۹۴۴۰۳۹

چجوری میدن چقدمیدن..منم دارمش ولی منتظرم شوهرم شماره شباموبگیره

يه راه جديد يافتم واسه بدست آوردن كلي پول اونم به دلار يه برنامه اس كه بايد بريدداخلش وثبت نام كنين اينم لينكشه تواين اوضاع خراب اقتصادي كمك ميكنه بهمون لينكشو واستون ميزارم

https://share.cashjunky.co/afsan

سلام دوستان کار اینترنتی با حقوق بالا تقریبا 2 تا 5 میلیون در ماه.شرکت زیر نظر پلیس فتا هست و میتونی ...

همش دروغه اصلا اعتماد نکنید. به این دزد های کلاه بردار . دو بار سر همین موضوع سرم کلاه رفت

2706