2737
2734
عنوان

میخوام بگم شوهرم به مادرشوهرم زنگ‌بزنه....و بگه...

| مشاهده متن کامل بحث + 1002 بازدید | 104 پست
من گفتم یک مانتو سفید مجلسی بخریم زشته؟

نه چه زستی خیلی هم عالیه تونستین یکم خرت و پرتم بخرین مثلا یه جفت کفش و ست آیینه و شونه یه روسری یه لباس تو خونه ای هم بخرین بخدا انقدر خوشحال بشه😍رسم شمارو نمیدونم ولی ماها گوشتم میبریم بخاطر قربان 

صبر کن سهراب قایقت جا دارد؟من از همهمه ی اهل زمین بیزارم...
داداش من عقد بود تریپ ترویج ازدواج آسان برداشته بود هر کادویی میخواستیم ببریم دعوا راه مینداخت که اگ ...

افرین به شعور شمااااا...ببین اینحور جیزا شعور خود طرف رو میرسونه..برای خودتون احترام میخرین در واقع با احترام کذاشتن به طرفتون.

😊😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مادرشوهرم برای تولد من با اینم ک عمه محترممه فقط ی جوراب با دستکش داد وقتی عقد بودم😐 حتی خونممون هم نیومد خودت تا اخرشو بخون ولی همسرم همه کار کرد همه کار پس انقدر حساس نباش من بی محلی کردم الان دیگع تولدم ی ۳۰۰ تومن میزاره تو‌پاکت ولشش کن اگر همسرت برات انجام میده

هر لحظه ای که به چیزی که مردم فکر می کنن اهمیت بدی، همون قدر از خودت دور میشی…
2731
یعنی به روم نیارم سکوت کنم... اخه پس از کجا اگاهش کنم بدیاشو...و کوتاهباشو... چون مادرشون خداشونه. ...

بستگی به خودت داره

دوست داری رابطه ات با مادر شوهرت خوب باشه؟یا فقط رابطه ات با شوهرت مهمه واست؟بالاخره یکیشو باید انتخاب کنی و روش کار کنی.

اگه دوست داری رابطه ات با مادر شوهر و‌خانواده ی شوهرت خوب باشه فقط خواسته ی تو مهم نیست و مادر شوهرتم باید اینو بخواد ولی اینجور که معلومه فیلم بازی میکنه و فقط ادای اینو درمیاره که تو واسش مهمی.

درضمن این حق رو به شوهرت به که حداقل یک سوم زمانی که با مادرش گذرونده رو با تو بگذرونه تا مطیع تو بشه و فقط حرف تو رو قبول داشته باشه.

بالاخره کلی زمان با مادرش زندگی کرده و باید صبر داشته باشی

هر چیز که در جستن آنی ،آنی...😌
مادرشوهرم برای تولد من با اینم ک عمه محترممه فقط ی جوراب با دستکش داد وقتی عقد بودم😐 حتی خونممون هم ...

خخخخخ باز دمش گرممممم ابنکارو کرده...

واسه من حتی پیام نداد...حتی ی تلفن...فکرشو بکن..

😊😊
 بستگی به خودت داره دوست داری رابطه ات با مادر شوهرت خوب باشه؟یا فقط رابطه ات با شوهرت مهمه وا ...

دقیقااااا خوب گفتی..فقط ادا و اطواررررر...دریغ از یک قدممممم بابت زندگی ما...

پس فقط صبوری‌‌‌‌‌‌.......

😊😊
خخخخخ باز دمش گرممممم ابنکارو کرده... واسه من حتی پیام نداد...حتی ی تلفن...فکرشو بکن..

مال منم زنگ نزد😐ولش کن عزیزم مهم همسرته

2738
دقیقااااا خوب گفتی..فقط ادا و اطواررررر...دریغ از یک قدممممم بابت زندگی ما... پس فقط صبوری‌‌‌‌‌‌... ...

کاش یکی یه کلمه از این حرف ها رو بخودم گفته بود تا اینقد حرص نمیخوردم از دست مادر شوهر. من همش با بعضی از آشناهام درموردش صحبت میکردم و اونام به جای اینکه بلد باشن و راهنماییم کنن بدتر دست میزاشتن رو زخمم و یشتر مشکلمو بزرگ میکردن. الان که به کارای اطرافیانم نگاه میکنمتازه میفهمم اصلا خیر منو نمیخواستن و حالم از همشون به هم میخوره

هر چیز که در جستن آنی ،آنی...😌
نه چه زستی خیلی هم عالیه تونستین یکم خرت و پرتم بخرین مثلا یه جفت کفش و ست آیینه و شونه یه روسری یه ...

ما تولدش روسری ابریشم و شومیز و سکه پارسیان تاپ شلوار ک تو خونه و یک ساعت مارک دادیم حالا بنظرتون بازم باید خرت و پرت بگیریم؟

ماهم درگذشتگان فردا هستیم..
خدا کنه فقطططط توی لحظه های حساس همسرامون پشتمون باشن..وگرنه اونجاسسسس که ادم به بن بست میرسه

انشالله ک همین باشه اگر همسرت واقعا مرد باشه و اویزون کادرش برای زندگی خرج یا تصمیماتش نباشه اون موقعس خوشبختی حتی اگر پولدار نباشه و تو خونه کوچیک مستاجر باشی 

ما تولدش روسری ابریشم و شومیز و سکه پارسیان تاپ شلوار ک تو خونه و یک ساعت مارک دادیم حالا بنظرتون با ...

دست گلتون درد نکنه اگه توانشو دارین یه چیزایی که باب سلیقه اش باشه بگیرین شده شیرینی و سبد میوه تزیین شده یا سبدگل یا لباس نشد هم همون مانتو خیلی هم خوبه مهم اینه که به عروستون بها میدین و دلشو شاد میکنین و حتما انرژی مثبت این کار زیباتون به زندگی شماها برمیگرده .بوس به رفتار زیبات خواهر شوهر مهربون 

صبر کن سهراب قایقت جا دارد؟من از همهمه ی اهل زمین بیزارم...
2706