2733
2734
عنوان

میخوام بگم شوهرم به مادرشوهرم زنگ‌بزنه....و بگه...

| مشاهده متن کامل بحث + 1002 بازدید | 104 پست
نه نمیخوام بگم برام عیدی بیارن...شوهرم که مشکلی نداره..اون میارا و برام میخره... الان مسیله مادرشه. ...

اگه اون نهاد ب شوهرت میگه نبر

اون میخاد ک شوهرم میاره 

حساب مال 2 نفره✍️✍️گر نگهدار من آنست که من میدانم،شیشه را در بغل سنگ نگه می‌دارد 
یه جوری بپیچون شوهرتم نفهمه😜

اوففففف...کادو کارنامه دختر خواارشوهرمو ی هفته پیجوندم..بازم هی زنگ میزد اخر دیگه نشد شوهرنو بپیچونم..با حرص کادو بردم براش.

خبر مرگشون...

😊😊
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه بگو رسم قدیمه...ی سرچ کن توی نت.. ما که ترکیم..تازه گوسفندم میبریم. همه جا اینو رسم دارن عزیزم. ...

ما هم داریم این رسمو . ولی الان که گوشت خیلی گرون شده گوسفند کامل نمیبریم مثلا یه ران یا تیکه گوشت بزرگ 

2731

منم مناسبتارو همسرم برام کادو میگرفت، مادر شوهرم کلا با گدا بازی سر کرد، فقط شوهرم و جاریم برام سنگ تموم گذاشتن، مادر شوهرم حتی کادوی عروسی هم بهمون نداد، کادوهایی که طرف خودشون آورده بودن هم برداشت برا خودش، ولی من هیچی نگفتم ،فقط لبخند زدم  

ما هم داریم این رسمو . ولی الان که گوشت خیلی گرون شده گوسفند کامل نمیبریم مثلا یه ران یا تیکه گوشت ب ...

بله درسته...

اصلا ی دونه شکلاتتتتت...مهم اون کمیت نیس..مهم اون احترام قایل شدنه...مهم ارزش دادنه.

😊😊
منم مناسبتارو همسرم برام کادو میگرفت، مادر شوهرم کلا با گدا بازی سر کرد، فقط شوهرم و جاریم برام سنگ ...

توام عین منییییییی....لبامونو باید بدوزیم...من رفتار معکوس دارم ...

😊😊
اوففففف...کادو کارنامه دختر خواارشوهرمو ی هفته پیجوندم..بازم هی زنگ میزد اخر دیگه نشد شوهرنو بپیچونم ...

این جور چیزا به مرور زمان حل میشه،بعد به مدت اگه با شوهرت درباره ی مادرش حرف نزنی و از بدیاش نگی،شوهرت پشتت نماز میخونه

هر چیز که در جستن آنی ،آنی...😌

ولش کن، مهم همسرته، الانم که الانه بعد از ازدواجمون مادرشوهرم همونه، دیگه بهش عادت کردم، کارایی که مامان خودم برای همسرم و عروسیمون کرد، خونواده خودش نکردن، کلا با گدا بازی،همسرمم خیلی ناراحت شد

داداش من عقد بود تریپ ترویج ازدواج آسان برداشته بود هر کادویی میخواستیم ببریم دعوا راه مینداخت که اگه ما ببریم اون جوون بدبختی که پول نداره چیکار کنه. این رسم و رسومات باید از مد بیفته. ولی مامان و بابام یواشکی همه چی بردن برای عروسمون. در حد وسعشون سنگ تموم گذاشتن براش. حتی منم جدا براش کادو میخریدم. اون دختر آرزو داره. 

این جور چیزا به مرور زمان حل میشه،بعد به مدت اگه با شوهرت درباره ی مادرش حرف نزنی و از بدیاش نگی،شوه ...

یعنی به روم نیارم سکوت کنم...

اخه پس از کجا اگاهش کنم بدیاشو...و کوتاهباشو...

چون مادرشون خداشونه...فک میکنن بی عیب و دلسوز..یعنی انقدر که میگه و میکنه توی سرشون که من بهترین مادرم..من فلانم..

اینام اصلا نمیبینن کوتاهیاشو..

😊😊