2737
2739
سلام .........
من 22 سال دارم الان هم یک ساله نی نی میخوام ..........شوهرم کم تحرکی داره خودم هم تقریبا نیاز به درمان دارم تا باردار بشم مثل قرص کلومفین وآمپول....
ولی 5 ماهه پیش ازمایش تیروئید دارم که خیلی هم حاد نیست به صورتی که یک هر روز فقط یک چهرم قرص لووتروکسین و مصرف میکنم
tsh 3 هست
از نظر دکتر زنان مشکلی نیست و به این موضوع اهمیت نمیده
ولی دکتر گوارشم میگه باید جلوگیری کنی چون اگه باردار بشی احتمالا سقط بشه
از طرفی هم دکتر زنان م میگه باید زود ادام کنی..........
من موندم چه کار کنم
به نظر شما دکتر گوارشمو عوض کنم یا نه/؟
لطفا اگر تجربه ای دارید در این زمینه در اختیارم قرار بدید ممنوم میشم
راستی کسی و سراغ دارید که این مشکلو داشته و به راحتی نی نی دار شده؟
عاقبت در یک شب از شبهای نور کودک من پا به این دنیا نهاد ...آن زمان بر من خدای مهربان نام شور انگیز مادر را نهاد
عزیزم منم مشکل کم کاری دارم که اصلا قبل بارداری خبر نداشتم و تو هفته 8 بارداری فهمیدم و دکتر زنان بهم روزی یه قرص لووتیروکسین داده که الانم میخورم و تو هفته 38 بارداریم....

به نظرم باید زودتر اقدام کنی...تازه tsh من 10 بود که خیلی هم حادتر از تو بود....
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یاسمن جون من هم بارداری اولم و هم این بارداری tsh ام توی همین رنج بود ..فکر میکنم 3.5 بود . خود دکتر زنان بهم گفت روزی یه نصف قرص لووتیروکسین بخورم .. خدا رو شکر نی نی اولم بدنیا اومده و الان سه و نیم سالشه و نی نی دوم هم تو راهه و هیچ مشکل خاصی ندارم خدا رو شکر .
الان هم هر روز یه نصف قرص لووتیروکسین مصرف میکنم .
سعی کن یه مدت قرص ها رو بخوری و بعد اینکه داروها اثر کرد اقدام کنی .اینطوری خیالت راحتتره .

البته من قبل بارداری همیشه تیروئیدم نرمال بود و بعد از اولین آز تو بارداری ( همون ماه اول) کم کار میشد .. همون موقع هم که میفهمیدم شروع میکردم به مصرف قرص .
2731
عزیزم منم ٤-٥ ساله که دارم قرص لووتیروکسین می خورم . اما وقتی اقدام کردم ماه دوم باردار شدم قطعا کم کاری تیرویید تحت کنترل تاثیری توی بارداری نداره به نظر من به جای متخصص گوارش باید پیش متخصص غدد بری من دکتر پژوهی رو بهت توصیه می کنم مطبش تقاطع کارگر و جلال آل احمده دکتر خودمه و من خیلی بهش اعتقاد دارم.
ایشالا همه مشکلاتت حل می شه
منم کم کاری تیروئید داشتم ونگرانی های شما رو توی دوران بارداریم داشتم
باید تحت نظر فوق تخصص غدد هم باشی توی دوران بارداریت تا خیالت راحت باشه نگران نباش منم لووتیروکسین میخوردم خدا رو هزار مرتبه شکر پسرم سالمه اگه سئوال داشتی در خدمتم
2740
مرسی که راهنماییم کردین
ببخشید غلط نوشتم ...دکتر گوارش نه............همون متخصص غدد هستش؟
اشتباه املایی بود

عاقبت در یک شب از شبهای نور کودک من پا به این دنیا نهاد ...آن زمان بر من خدای مهربان نام شور انگیز مادر را نهاد
علائم کم کاری تیروئید چیه

منم خودم نمیدو نستم کم کاری دارم تا اینکه رفتم پیش دکتر زمان زاده تا بهم گفت دلیل چاقیم کم کاری تیروئید از اون موقع ک رفتم پیشش خوب شدم دکتر خیلی خوبیه .

این سایتش می خوایی بدونی علائمش چیه برو اینو بخون منم اینو خوندم تا فهمیدم. 

http://drzamanzadeh.com/درمان-کم-کاری-تیروئید/

مرسی که راهنماییم کردین ببخشید غلط نوشتم ...دکتر گوارش نه............همون متخصص غدد هستش؟ اشتباه امل ...

سلام خانومی شما باردار شدی؟ منم کمکاری تیروئید داشتم که نمیدونستم و تنبلی، الان ماه هفت اقدامم باردار نشدم تاحالا