2733
2734
عنوان

ماشین ظرفشوییم خوب نمیشوره

539 بازدید | 11 پست

دوستان من یه ماشین ظرفشویی ۸ نفره رو کابینتی کرال (پاکشوما) دارم تو خونه هم فقط منو شوهرم هستیم و یه دختر هشت ماهه دارم، برا همین خیلی کم ازش استفاده میکنم، یه سری میذاشتم ظرفها چند روز روی هم بره یعنی هر سری آشغالاشو تمیز میکردم میچیدم تو ماشین درشو میبستم وقتی بعد از چند ظرفیت تکمیل میشد روشن میکردم اما به مرور از این کار زده شدم چون خوشم نمیاد ظرف کثیف بمونه جلو چشمم بعد چند روز شسته بشه از طرفی هم چون لکه های چربی اینا به بشقابها میچسبید نمیدونم چرا ماشین ظرفشویی خوب تمیز نمی کرد با اینکه برنامهدای رو انتخاب میکردم که بالاترین درجه حرارت آب رو داشت، به نظرتون مشکل از چیه؟ پودر یا ...؟ در ضمن من قرص استفاده نمیکنم، مایع شفاف کننده و پودر استفاده میکنم

به نظرتون چیکار کنم؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ظرفاتو درست بچین 

حتما هم از قرص استفاده کن 

شکوفه های زندگی من، عزیزای دلم، ثروت و امیدای دل مامان نیایش، دختر قشنگ و معصوم من، یاسمین زیبا و پسر خوش اخلاق و نازم، محمد یاسین دلبرم مادر فداتون، تا ابد بمونین برام😘🥰😍
2728

خب من توی هر جایی یه ظرف میچینم، اگه نمیتونه بشوره پس چرا این جاها رو گذاشتن توش؟؟ خب کوچیکتر طراحی میکردن، یعنی یه در میون خالی بذارم؟ تازه کمترین تایمش سه ساعت هست، مصرف انرژی هم روش زده A ولی مطمئنم بیشتره آخه یه سری همه لامپها روشن بود ماشین رو روشن کردم فیوز پرید در حالیکه هیچوقت همچین اتفاقی تو خونمون نمیفتاده  حتی اگه همزمان همه لامپها و چند تا وسیله برقی روشن بود به بار دیگه هم ماشین لباسشویی روشن بود تا اینو روشن کردم فیوز آشپزخونه پرید

کاسه که اصلا خوب نمیشوره دیگه نچیدم، جای درستی هم برا کاسه نذاشتن

کلا هم جوریه که من بیشتر ظربان از نوع اونایی هست که خودم باید بشورم و نمیشه توماشین مثل پارچ و تابه و ...

به نظرتون بفروشم اگه به درد نخوره؟

2740
شما هم مثل من میذارین ظرفها جمع بشه تا ماشین پر بشه بعد روشن کنین؟ من چند روز طول میکشه، دلیل پاک نش ...

بله امکان داره علت همین باشه

نه عزیزم من قبلا که از ماشینم استفاده میکردم ظرفام از صبح و ظهر و شب جمع میشد

آخر شب روشنش میکردم یعنی هر روز نه اینکه چند روز بذارم ظرفام بمونه

الان خیلی ظرفام کمه با دست میشورم دیگه ماشین نمیذارم

شکوفه های زندگی من، عزیزای دلم، ثروت و امیدای دل مامان نیایش، دختر قشنگ و معصوم من، یاسمین زیبا و پسر خوش اخلاق و نازم، محمد یاسین دلبرم مادر فداتون، تا ابد بمونین برام😘🥰😍