2733
2734
عنوان

نزدیکی بعد از زایمان طبیعی

233 بازدید | 7 پست

سلام خانما، من چهل روزه زایمان طبیعی کردم خیلی بخیه داخلی خوردم، چهارتا هم بیرونی خوردم،دیشب برای اولین بار بعد از زایمان ببخشید قصد نزدیکی داشتیم ولی اصلا نتونستم تحمل کنم همون اولش احساس کردم بخیه  دهانه واژنم داره پاره میشه و اجازه ندادم ادامه بده، خیلی درد داشت، امروز هم از همونجا خون اومد و یه لخته کوچیک اومد، بچه ها من میترسم خوب نشم،آخه چهل روز گذشته، چرا دوباره جای زخمم خون اومد، ظاهرا زخمم خوب شده، چقدر دیگع صبر کنم کامل خوب بشه؟

عزیزم من خودم فعلا باردارم و تجربه ای ندارم ولی خب ممکنه زخم های داخلیت هنوز کامل جوش نخورده باشن

عجله برا چیه،سه ماه کامل به خودت استراحت بده

دیگه همسرت هم که الان بابا شده حتما وضعیتت رو بیشتر درک میکنه

❤❤❤خدا جونم میشه منو به اون چیزی که ته قلبمه برسونی؟❤❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من بعد پنجاه روز نزدیکی داشتم اما با درد فراوون  کلا پنج شیش بار اولش مردمو زنده شدم

درد به درک، الان فهمیدم زخمم هنوز خوب نشده، چون خون اومده، پس کی میخواد خوب بشه😰😰😰

از کجا میدونی مال زخمته؟ شاید مال رحمته خوب سشوار میگرفتی رووزخمت؟

اره بابا تقریبا پاک شده بودم، ولی دوباره امروز کمی لکه بینی خونی داشتم، من خیلی بدجور بخیه خوردم، تو اتاق عمل با بیحسی از کمر، حتما نزدیکی برام زود بوده😞😞

2740