2737
2739
عنوان

کیا با وجود همورویید باردار شدن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 646 بازدید | 56 پست
یعنی بعد عمل باردار شدین؟ یبوست نشدین توبارداری؟ 

بعد از عمل باردار شدم ت  بارداری از اول تا روز زایمان تهوع داشتم اصن چیزی نمیخوردم ک بخاد بیاد بیرون ولی برای اینکه یبوست نگیری میوه و سبزی خیلی بخور هم برا بچه خوبه هم برا هموروییدت 

نترسون منو شما خیلی اذیت شدی که رفتی عمل کردی؟ من با یه دکتر مشورت کردم گفت اگه اذیت نمیکنه برا ...

والا همه دکترا هم به من گفتن عمل نکن اشتباهه برمیگرده بازم 

همسونم گفتن باردار شو با دارو کنترلش میکنی

مــن،دلم روشن است...خــدا هنوز دوستمــان دارد ⁦♥️⁩🙃⁩

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بعد از عمل باردار شدم ت  بارداری از اول تا روز زایمان تهوع داشتم اصن چیزی نمیخوردم ک بخاد بیاد ...

من خیلی میخواستم عمل کنم اما هی دکترا گفتن نمی‌خواد عمل کنی باردار شو بچه بیار بعد 

دیگه نمی‌دونم الان باردار شدم و همش نگرانم

2728
نترسون منو شما خیلی اذیت شدی که رفتی عمل کردی؟ من با یه دکتر مشورت کردم گفت اگه اذیت نمیکنه برا ...

من خونریزی داشتم بعد از مدفوع و سوزش شدید 

گدشت اضافم داشتم واقعا عملش سخته عزیزم حین عمل ک متوجه نمیشی بعد از بهوش اومدن دهنت صاف میشه من زایمان طبیعی کردم اونقد عذاب نکشیدم 

کلیمم سنگ سازه والا اونقد درد نداشت ک این عمل داش سعی کن تغذیتو رعایت کنی و عمل نکنی 

داخل ک خودت نمیبینی!من موقع عمل دکترم میگفت این تو خیلی داغونه

شما عمل کردی بعد باردار شدین؟ منکه دیگه باردار شدم 

من خونریزی داشتم بعد از مدفوع و سوزش شدید  گدشت اضافم داشتم واقعا عملش سخته عزیزم حین عمل ک مت ...

اوووووف یا خدا

چقدر ترسناک 

تو بارداری دهنمو صاف نکنه فقط

خونریزیت زیاد بود؟ بند نمیومد با شیاف و...؟

2740
شما عمل کردی بعد باردار شدین؟ منکه دیگه باردار شدم 

من فعلا قصد بارداری ندارم،اما انقد این یبوست رو دست کم گرفتم تا داغونم کرد

الانم ک شما بارداری فقط سعی کن مایعات زیاد بخوری،میوه و سبزی خیلی خوبه،سعی کن دچار یبوست نشی

آن را که وفــا نیست، زِ عالـم کم باد...
2706