2733
2734
عنوان

الکی ناراحتم؟+اسکرین

235 بازدید | 18 پست

به یه عزیزی قرار شد زبان یاد بدم.چون سرکار میره شرایط کلاس زفتنو نداره.زبان هم خیلی واسش مهمه.خواستم کمکش کنم با اینکه از هم دوریم بهش کتاب دادم و قرار شد تو واتساپ تماس صوتی بزنیم تا جایی ک میشه بهش یاد بدم.

4روزه شروع کردیم .ولی از وقتی شروع کردیم هر روز بی اعصاب تر از قبل میشه.بهش میگم واسه فردا فلان کارو بکن فرداش میشه میبینم انجام نداده.موقع حرف زدن ازش ایراد میگیرم عصبانی میشه.امروز با اینکه من شرایطم خیلی بد بود و خونه شلوغ بود بازم انلاین شدم چون بهش قول داده بودم.وسط حرف زدن بهم میگه گوشیم باطری نداره خاموش میشه.

من خیلی ناراحت شدم.خودم کلی مشغله دارم.کلی کار ریخته سرم.بهش گلایه کردم در جواب اینو گفت بهم.شاید محترمانه ب نظر بیاد ولی حزفش از فحش بدتره.انگار غرورش لگد مال میشه دو کلمه بهش یاد بدم.

من آلوده ام اما نجاتم نده،که آلوده بودن به تو پاکیه...

وا حرفی نزده ک

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
2706