2733
2739

بدون سینه اصلا نمیخابه شبا دو سه بار یا بیشتر بیدار میشه آبم میخوره بلافاصله بعدش دنبال سینه میگرده و اگه ندم خونه رو میزاره رو سرش نصف شبی امروزم خانم یک ساله شدن

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ای جوووونما😍

من اطلاعی ندارم عزیزم ببخشید

پدر سخت دلتنگم،دلتنگ تر از روزهایی که درنبودت چه سخت ردشد،دلتنگ تر از شبهای بدون تو خوابیدن... ببارامشب ای بغض ببارید قطره های داغ جدایی... که درد فراقم را شاید ذره ای تسکین دهید بشکن ای بغض آشناکه همیشه سرزده می آیی بیا ای درد همیشگی بیا و بازهم نجوایت از سر گیر...بیاکه امشب دوباره گریستم از فقدان پدر
2728

مگر یکسالگی شیر شب باید قطع بشه؟

اساتید محترم لطفا تا صحبتهای استارتر را در مورد هدف تاپیکی که ایجاد کرده نشنیدین الکی با دیدن عنوان تاپیک گزارش نزنید لطفا....کاربری قبلیییییییم😢😢😢
2738
والا من شنیدم یک هفته این سختی رو داره و میگن ی نفر غیر از مادر کنارش باشه بوی مادر و بوی شیر بیش ...

این واسه ترک شیر کلی هستش.

بهتره سر شب با غذای پرکالری خوب سیرش کنی و حسابی باش بازی کن تا خسته بشه

حالا که زوده واس قطع شیر شب... هر موقع هم موقع شیر گرفتن بود همزمان قطع کن وگرنه اذیت میشی 

ما را از “چوب خدا” ترساندندولی…به “بوسه خدا” امیدوارمان نکردنددر حالیکه خداوند کلامش را با “الرحمن و الرحیم” آغاز می کندبارش بوسه های “بی منت” خداوند را برایتان آرزومندم
حالا که زوده واس قطع شیر شب... هر موقع هم موقع شیر گرفتن بود همزمان قطع کن وگرنه اذیت میشی 

اصلا نمیدونم چجور باید قطعش کنم چ روز چ شب از الان غصه قطع کامل شیرو گرفتم فقط زیر سینه میخابه

شبا واقعا سخته شیر دادن

من تا میام چشمام گرم بشه نوبت بعدیش میرسه

تولدش مبارک😍

خدایا به حق فاطمه زهرا هرکی آرزوی فرزند داره و به صلاحشه دامنشو سبز کن.النا خانوم من رو هم در پناه خودت حفظش کن.آمین❤

ی خانمی دیشب توهمین سایت میگف پسر هشت ماهمو از شیر شب گرفتم براحتی

میگف جدامیخابه دیگ-اخر شب شیرش میدم میزارمش اتاقش

صبح میرم پیشش شیرش میدم باز

مگ میشه؟

دنیا هزارتا رنگ داره...یکیش سیاهه!
2706