2733
2734
عنوان

بیاین از غذا خوردن کودکتون بگید

98 بازدید | 24 پست

خانوما بیاین از غذا هوردنو برنامه غذایی کودکتون بگین 

من بچم یکسالو نیمشه 

ماشاالله خوب غذا میخوره تقریبا همه چیز

اونوق با غذاش ماست میدم بخوره 

مادرشوهرم میگه با غذاش نده بده 

بعد غذاش بهش بده 

نمیدونم چرا

ولی خب بچم با ماست هم بهتر هم راحتر میخوره

خوشحالم که ماست خوره تازه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خوبه هر.چی ک درست کنم تقریبا بهش میدم..چ از برنج چ خورشت..تیلیت میکنم براش هرچی خورشت یا قرمه سبزی یا آب مرغ...نون دوست داره..انواع فرنی ..سوپ...

دوست داشتی واس حال دلم صلوات بفرس❤

چون ماست کلسیم داره اهن غذا رو دفع میکنه....با غذا نده...جدا مثلا به عنوان یه میان وعده بده

هی تو اره با تو ام با خود ،خودت  امیدوارم هر چه از خدا بخوای سر راهت بزاره  هرچه ارزوی خوبه مال تو

هرجور میخوره بهش بده تو مادرشی بهتر میدونی،دخترم شش ماهش، صبحانه حریربادوم میخوره ناهار سوپ سبزیجات و گوشت شبا هم پوره هویج یا سیب زمینی یا کدو با یه نخود کره قاطی میکنم،خوب میخوره

2738
بچه منم خداروشکر خوبه  بدغذا نیست  ماستم هم میتونی با غذا بدی هم بی غذا😊

خدداروشکر 

واقعا نعمتیه بچه بد غذا نباشه

خواهرشوهرم من که را ه به راه میگه خوشبحالت 

چوت بزور به پسرش غذا میده

اره فک کنم بخاطر هم طبعش که سرده ولی خب من در کل تو برنجش مثلا زیره چیزی میزنم که سردیشو تا حدی بگی ...

خرماو موز و شیر گردو بادام باهاش معجون درست کن براش...حلیم گوشت و عدسی و دیزی اینا خیلی براش مفیده

هی تو اره با تو ام با خود ،خودت  امیدوارم هر چه از خدا بخوای سر راهت بزاره  هرچه ارزوی خوبه مال تو
اره فک کنم بخاطر هم طبعش که سرده ولی خب من در کل تو برنجش مثلا زیره چیزی میزنم که سردیشو تا حدی بگی ...

نه اصن بخاطر سردی نمیگن سردی مصلح ماست نعنا بخاطر اینکه‌خودش کامله با غذا ها جور در نمیاد 

از لحاظ طبعی هم ک با برنج ک خودش سرده 

خدایا مراقب همسرمو فرشته کوچولومون ریحانه خانوممون باش😍♥️🥺تیکر تولد یکسالگی دخترمه🥰
عزیزم ماست طبعش سرده خوب نیست با گوشت یا مرغ خورده بشه بهتره در طول روز اگه میخوای بهش بده با غذا ند ...

اره عزیزم فک کنم بخاطر همون سردیشه 

راس میگی با مرغ بخصوص ندم که اونم سردیه 

سعی میکنم بیشتر اوقات خورشتا ابمی 

یا برنجشو با اب قلم میزارم که لطیف باشه بهتر بخوره 

ماستو بعدش بدم

خیلی ماست دوس داره

چون ماست کلسیم داره اهن غذا رو دفع میکنه....با غذا نده...جدا مثلا به عنوان یه میان وعده بده

اره بچه من تنها بدی که اذیت کردو اونم جای بحث داره اهنشو درستو درمون نخوردو کمبود اهن داش

بجاش سعی کردم با غذاهایی مثه عدسی جبران کنم

بشددددت بد دواست 

2706