2737
2739

برای این دوتا مدل لباس چه جنس پارچه ای مناسبه و چند متر؟

بس کن رباب سر به سر غم گذاشتی                            اصلا خیال کن که تو اصغر نداشتی  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
پارچه اسکاچی متراژشم باید اول اندامتو سایزشو فهمید بعد 

اندامم قبل بارداری ۳۸ بود سایزم الان مثل این عکس شکم دارم.کرپ حریر خوب نمیشه؟

بس کن رباب سر به سر غم گذاشتی                            اصلا خیال کن که تو اصغر نداشتی  

کرپ حریر لخته پارچش ایستاییش خوب نمیشه البته کرپ باربی هم هستا ولی اون خیلی گرون درمیادش 

میشه برا سلامتی نی نیم صلوات بفرسین لطفا مرسی🙏🙏

کرپ خوبه،من بادومی موافق ترم چون توماههای بالاترهم میشه پوشیدش،قسمت پایینش کلوش هست پس عرض پارچه نبایدکم باشه،حداقل عرض دومتر،فکر کنم لباس دوم سه مترپارچه ببره

2738
کرپ خوبه،من بادومی موافق ترم چون توماههای بالاترهم میشه پوشیدش،قسمت پایینش کلوش هست پس عرض پارچه نبا ...

کرپ چی بگم؟

کرپ حریر خوبه

اندازه پارچم میشه قد لباست از سرشونه تاهرجایی که بخوای به اضافه60سانت هم آستینت

حرفهایم،مثل یک تکه چمن روشن بود.من با آنان گفتم: آفتابی لب درگاه شماست که اگر دربگشایید به رفتارشما می تابد.
بااجازه استارتر.برای پالتو پارچه خاصی هست ایا؟امسال میخوام بدوزم پالتو هیچ تجربه ای ازپارچه ندارم

فتر یا این پارچه کامواییا

حرفهایم،مثل یک تکه چمن روشن بود.من با آنان گفتم: آفتابی لب درگاه شماست که اگر دربگشایید به رفتارشما می تابد.
کرپ حریر خوبه اندازه پارچم میشه قد لباست از سرشونه تاهرجایی که بخوای به اضافه60سانت هم آستینت

ممنون عزیزم