2737
2739
عنوان

سونو ان تی و جنسیت

933 بازدید | 88 پست

سلام من ۱۲ هفته و چهارروز سونو ان تی رفتم و گفت پسره حتی احتمالم نداد و من خودمم نپرسیدم خووش گف جنسیت پسر

بعد یکی دو نفر از روی عکس سونو گفتن دختره؟؟

بنطرتون کدوم درستتره؟

ب سونو ان تی میشه اعتماد کرد؟

ب عکس چطور؟

ده روزدیگه انومالیه واقعا دو دل شدم دلم میخاد زودتر بفهمم 

میشه بگین از شما کدوم درست بوده؟

برای کارمندشدنم صلوات میفرستی.الهی ب هرچی میخوای برسی..اللهم صل علی محمد وال محمدوعجل فرجهم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من هفته ۱۲ ان تی رفتم گفت به احتمال بیشتر پسره ولی بازم به ان تی خیلی نمیشه اعتماد کرد

نیکان جونم تو به زندگیم معنای جدیدی بخشیدی یک ساله شدنت مبارک عزیز دلم  ،،،...مادر بودن با همه سختیاش یعنی بهترین حس دنیا  کاش هممون مثل خورشت کرفس بودیم دیگه یا طرف دوستمون داشت یا ازمون متنفر بود نه مثل چای که همش میگن یکی بریز ببینیم چی میشه  
2738

اگه پیشه شاکری رفتی نه اشتباهه😁😁

ولی کلا جای خیلی خوب و‌معتبر رفته باشی درسته

دوستای گلم این تجربه ی من از رژیمه قبله بارداری و تعیین جنسیته نی نیه❤️اگه به کارتون اومد برام یه صلوات بفرستید🤱🤱🤰🤰🤰                                              https://www.ninisite.com/discussion/topic/3060426/تجربه-ی-من-از-رژیم-قبله-بارداری-و-جنسیته-نی-نی؟page=۱1
سلام. ببخشید من فردا چهار روز از موعدمه میگذره. ازمایش بدم مشخص میشه؟ 

بله عزیزم برین ازمایش

برای کارمندشدنم صلوات میفرستی.الهی ب هرچی میخوای برسی..اللهم صل علی محمد وال محمدوعجل فرجهم
2706