2737
2734
عنوان

چندوقت اقدام کردین برای بارداری و بعد نتیجه گرفتین؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1769 بازدید | 62 پست
من کارای که شما گفتین رو میکنم فعلا که بی نتیجه اس استرس الان شوهرمو گرفته که نکنه باردار نشیم

اصلا نباید استرس داشته باشی 

قبل اقدام هم قران بخون چند آیه یی و صلوات بفرست

انشالله که نتیجه بگیری 

بعد پاکیت هم سریع برو اقدام

دختر کوچولوی من که عین یه دونه ی بی پناه اومدی توی دل ووجودم ریشه کردی و جوونه زدی و پناه گرفتی بیصبرانه منتظردر آغوش کشیدنتم 
ب من دکتری نگفت رژیم بگیرم😬😬خودجوش تصمیم گرفتم بعد عزیزم من ماه دوم اقدام باردار شدم فردای پاکیم ...

واقعا عرق رازیانه خوبه؟من شنیدم گرمه و برا کسی که پریود نمیشه خوبه بخوره

و خدایی که در این نزدیکیست..‌ممنونتم خداجون💓🌱

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ب من دکتری نگفت رژیم بگیرم😬😬خودجوش تصمیم گرفتم بعد عزیزم من ماه دوم اقدام باردار شدم فردای پاکیم ...

اره واقعا دکتر من که ناامیدم کرده بخدا رفتم بعد گفتم حامله میشم میگه نه بابا حالا حالاها حامله نمیشی باید فعلا قرصاتو بخوری ببینم چی میشه😭

کلا ناامید شدم با اینکه شوهرم میگه اینجوری نیس هرچی خدا بخاد ولی از یطرفم میگم نه شوهرم اخرش بچه میخاد اگه حامله نشم چی😭😭😭

اوه اوه

خلاصه ک خیلی سخت بود اما الان دخترمون دوماهشه و هر لحظه خداروشکر میکنم . هر چند خانوادها هیچ مخصوصا خانواده خودم کوچکترین چیزی بهم نگفتن. انشالله شمام بزودی نتیجه بگیری

مامی بهار و بهراد  
2731

مشکل منم همینه که آقام همیشه بعد از پریودیم می‌ره کار و تا چند روز نیست همیشه ها

خلاصه ک خیلی سخت بود اما الان دخترمون دوماهشه و هر لحظه خداروشکر میکنم . هر چند خانوادها هیچ مخصوصا ...

خانواده ما که اگه بودن میکشتن مارو

و خدایی که در این نزدیکیست..‌ممنونتم خداجون💓🌱
واقعا عرق رازیانه خوبه؟من شنیدم گرمه و برا کسی که پریود نمیشه خوبه بخوره

تو ایام پریودی خوب نیس خونریزی رو زیاد میکنه

من بعد پاکیم سه روز اونم یک روز درمیون خوردم

راستش یکی از دوستام یکسال و نیم جواب نگرفته بود ماه آخر رازیانه خورد و بلافاصله بعد پاکی اقدام داشت باردار شد

منم از همون ابتدا گفتم راهی که رفته رو برم😁😁

دختر کوچولوی من که عین یه دونه ی بی پناه اومدی توی دل ووجودم ریشه کردی و جوونه زدی و پناه گرفتی بیصبرانه منتظردر آغوش کشیدنتم 
ماهم سه سال تو عقد بودیم رابطه کامل داشتیم ولی با جلوگیری الان چهار ماهه عروسی گرفتیم تو اقدامم ولی ...

ما هم عروسیمون اسفند بود ۵ ماهه میگذره با یه بچه دوماهه😂😂😂

پس خیلی نگذشته فقط امیدت ب خدا باشه

مامی بهار و بهراد  
2740
اره واقعا دکتر من که ناامیدم کرده بخدا رفتم بعد گفتم حامله میشم میگه نه بابا حالا حالاها حامله نمیشی ...

دکترت اینجوری گفته🤨🤨🤨

دکتر من فقط گفت چهارماه اقدام کن اگه ج نگرفتی مراجعه کن 

بعد عزیزم امیدت ب خدا باشه انرژی مثبت بده بخودت بذار بدنتم همکاری کنه باهات😍😍

مشکل منم همینه که آقام همیشه بعد از پریودیم می‌ره کار و تا چند روز نیست همیشه ها

نه اخه تایم طلایی همون موقع بعد پاکی هست 

😩😩😩

البته خواست خداست روزای دیکه هم احتمال داره ولی کمتر

دکترت اینجوری گفته🤨🤨🤨 دکتر من فقط گفت چهارماه اقدام کن اگه ج نگرفتی مراجعه کن  بعد عزیزم ا ...

اره دکترا فقط پول میخان بخاطر خودشونم که شده اینجوری میگن اصلا فکر طرفشونو ندارن😭

2706