2737
2734
عنوان

تاخیر در قاعدگی دارم بیاید لطفا

227 بازدید | 31 پست

سلام این ماه حساب که میکنم میبینم الان دو سه روزه عقب انداختم هیچ خبری از پریود نیست اصلا این ماه درست کردن دندونام باعث شد حتی نتونم به این قضیه فک کنم اصلا بلایی سرم اومد که یادم نیست کی نزدیکی داشتم چندم به چندم بود که نزدیکی داشتیم این ماه اگر اگر اگر گرفته باشه که بیچاره شدم چون این ماه اینقد مسکن و شیاف و رادیولوژی برا دندونم استفاده کردم که بیچاره شدم😭😭😭 نکنه بعداز اینهمه انتظار گرفته باشه و من با دست خودم خودمو بیچاره کردم

برای مادرم یک صلوات بفرستید و برای مادر شدنم هم یک دعای خیر کنید ممنونم فعلا باردار نیستم ولی تیکرم به همین زودی واقعی میشه😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم منم عقب انداختم😢علائم داری؟ دیشب ک ج کنکور اومد انقد بالا پائین پریدم تا دو ساعت از دل درد و ...

قبول شدی؟😀 اولا ممکنه حامله باشی اینقد بالا پایین نپر دوما ممکنم هست بخاطر استرس کنکور عقب انداخته باشی عزیزم

برای مادرم یک صلوات بفرستید و برای مادر شدنم هم یک دعای خیر کنید ممنونم فعلا باردار نیستم ولی تیکرم به همین زودی واقعی میشه😊
2728
منم عقب انداختم . نمیدونم چرا نمیشم . اعصابمم خورده خورده . نمیدونم از استرسه . از اعصابه . ازامپولا ...

من الان نگران مصرف اینهمه دارو توی این ماهم رادیولوژی هم رفتم تازه 

قبول شدی؟😀 اولا ممکنه حامله باشی اینقد بالا پایین نپر دوما ممکنم هست بخاطر استرس کنکور عقب انداخته ...

اره عزیزم دانشگاه سراسری رشته های علوم مهنددسی قبول شدم😍

ن آخه اصلا استرس برا کنکور نداشتم....

داروهایی ک میخورم کیستامو آب کرده نمیدونم چرا پری نشدم

میاد اون روزی که دستاتو بگیرم....اِرمیا  

چقدر امروز همه عقب انداختن و مشکوک به باردارین..... ما اصلا قصد نی نی نداریم ولی الان که بیبی ام یه هاله خیییییلی کوچیک انداخت دلم یجوری شد دلم میخاد پریود نشم و این راست باشه بااینکه مطمئنم شوهرم برخورد خوب ک چه عرض کنم برخورد بدی خواهد کرد ولی تو دلم میگم بدرک من ک دوسش دارم نی نی رو.... چقدر توهم زدم امروز😕😕😕

2738
اره عزیزم دانشگاه سراسری رشته های علوم مهنددسی قبول شدم😍 ن آخه اصلا استرس برا کنکور نداشتم.... دا ...

دارو چی خوردی؟شاید علتش مصرف اون دارو هاست

اقدامی؟

نه عزیزم . بچه میخوام چیکار کنم تو این بدبختیام . ولی جلوگیری طبیعی داشتم میترسم  . خبرم میخواستم از امروز برای کنکور بخونم . از صبح تا الان دارم فقط با این جنگ میکنم با اون جنگ میکنم . ک پولمو بدن . هیچ علائمی هم ندارم . ن دل درد ن کمر درد ن حساسیت پستان 

چقدر امروز همه عقب انداختن و مشکوک به باردارین..... ما اصلا قصد نی نی نداریم ولی الان که بیبی ام یه ...

وای خدا برعکس شوهر منه شوهرت که عاشق بچه ست ما چهار ساله منتظر اون خط کمرنگ کوچولوییم میشه عکس بی بی تو بذلری؟

نه عزیزم . بچه میخوام چیکار کنم تو این بدبختیام . ولی جلوگیری طبیعی داشتم میترسم  . خبرم میخواس ...

منم هیچ علائمی ندارم ایشالله هرچی خیره پیش بیاد اگرم خدا بهت داد شکر کن 

2706