2733
2739
عنوان

رب ازگیل و نارنج

1267 بازدید | 17 پست

خانم ها کسی از رب ازگیل و رب نارنج تو غذاهاش استفاده کرده ؟ تو چه غذاهایی و اینکه کدوم ترش کدوم رو به شیرینی داره ؟

لایک نکن دوست عزیز ❤

من دارم اما اصلا نخوردم ببینم چه مزه ایه😅

چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخوام؟؟؟؟  اونایی که منو به اینجا رسوندن , هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                                                 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻                                                   میشه واسم دعا کنید به خواستم برسم؟ممنون                     

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

رب ازگیل به عنوان ضد چربی و قند به صورت سنتی رو برنج یا نیمرو استفاده میشه ولی به عنوان طعم دهنده فسنجون یا مرغ هم میشه زد هرچند یه بویی داره 

رب نارنج هم داخل خورشتای تیره مثل قرمه و کرفس و آش های ترش 

من یه نخود با پیاز تفت میدم واسه مرغ

2738

رب ازگیل چون مزه ملس داره تو زیتون پرورده و مرغ شکم پر خوشمزه میشه اگر فسنجون درست کردی ویکم به ترشی زد مقدارکمی بهش بزن ما شمالیها یه غذاداریم به اسم کال کباب که بابادمجون کبابی وسیرکوبیده شده وگردوی چرخ کرده و سبزی چوچاق وگلپرو اب انار که به عنوان چاشنی غذا سرسفره می اوریم تقریبا همون مواد زیتون پرورده هست که با بادمجون کبابی درست میشه  شما میتونین بجای سبزی چوقاق از نعنا خشک و بجای اب انار از ابغوره ورب نارنج استفاده کنی وبرای اینکه ترشی چاشتیتو کم کنی مقداری رب ازگیل اضافه کنی از رب نارنج برای قورمه سبزی و خوابوندن موادداخل جوجه کباب وکباب ترش هم استفاده میشه که خیلی لذیذش میکنه نوش جان 

مامانم همیشه میگه من9ماه سختی کشیدم که قلبت شکل بگیره نزاریکی بیادتو15ثانیه بشکنه بره.تو رابطه ای که قراره همیشه اشتباهاتشو ببخشی یه بار خودتو برای انتخاب اشتباهت  ببخش و تمومش کن ❤آدمهارو ازرو ظاهرقضاوت نکن خیلیها فقط بسته بندی شیکی دارن

اکبرجوجه هم میتونین درست کنین مرغو کاملاسرخ کنین همراه برنج داخل دیس یه کاسه کوچک رب ازگیل ونارنجو مخلوط کنین که ترشوشیرین بشه همراه پلومرغ میل کنین البته اکبرجوجه بارب انار میخورن ولی اینجوریهم خوشمزه وابتکاریه وخاصیت داره

مامانم همیشه میگه من9ماه سختی کشیدم که قلبت شکل بگیره نزاریکی بیادتو15ثانیه بشکنه بره.تو رابطه ای که قراره همیشه اشتباهاتشو ببخشی یه بار خودتو برای انتخاب اشتباهت  ببخش و تمومش کن ❤آدمهارو ازرو ظاهرقضاوت نکن خیلیها فقط بسته بندی شیکی دارن
رب ازگیل به عنوان ضد چربی و قند به صورت سنتی رو برنج یا نیمرو استفاده میشه ولی به عنوان طعم دهنده فس ...

عالیه آفرین

رب نارنج چه رنگیه بچه ها؟ عجیبه تا حالا نشنیدم وای دلم خواست انقد تعریف کردین

به رنگ قهوه ایه  روشن وتیره داره

2706